Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форуми » Опалення » Допоможіть розібратися, багато конденсату на вікнах
Допоможіть розібратися, багато конденсату на вікнах
Оксана_КДата: Середа, 24.03.2010, 00:13 | Повідомлення # 1
Група: Гості





У мене на вікнах, особливо взимку, весь час багато конденсату на вікнах, вікна пластикові тройний склопакет. Від цього конденсату на укосах з'явилася цвіль, правда не дуже багато, я намагаюся частіше протирати вікна, але це не допомагає вирішити проблему.

Скажіть в чому може бути причина?

PS: У подруги, також стоять пластикові вікна, але в неї немає таких проблем.

Заранє дякую, всім хто відгукнеться на мою проблему.

 
DegustatorДата: Середа, 24.03.2010, 14:06 | Повідомлення # 2
Група: Гості





Пластикове вікно, перше - це необхідно дати конвекцію для вашого вікна, конвекцію дасть тільки сучасний радіатор, друге - яка у вас в кімнаті вентиляція?
Звичайно, краще, щоб досвідчена людина подивилася і зробила висновки.
 
Оксана_КДата: Четвер, 25.03.2010, 13:09 | Повідомлення # 3
Група: Гості





А, що означає - "конвекція", хіба тих чавунних батарей, які стоять у мене під вікном, не достатньо?
Вентиляція, та у мене у ванній кімнаті є вентиляційні виходи.
А ви хіба не фахівець?
 
DegustatorДата: Субота, 27.03.2010, 00:26 | Повідомлення # 4
Група: Гості





Коли були дерев'яні вікна, через них проходило повітря, а чавунний радіатор захоплював це повітря і забезпечував його рух у приміщенні, а тепер ви поставили сучасні вікна, і наступним кроком для вас являється заміна старих радіаторів на нові.

Алюмінієві радіатори не забезпечать нормальним-правельним рухом теплого повітря в приміщенні, нормальними радіаторами являються сталеві панельні радіатори типу PURMO або KORADO. Ширина радіатора повинна бути не менше 75% від ширини віконного пройому, тип радіатора краще вибрати з лінійки 22 або 33 серії.

 
Оксана_КДата: Субота, 27.03.2010, 18:00 | Повідомлення # 5
Група: Гості





Я не маю можливостей зараз замінити радіатори. Що можна зробити зараз, щоб не було конденсату на віках?
 
DegustatorДата: Субота, 10.04.2010, 03:55 | Повідомлення # 6
Група: Гості





На даний момент, необхідно з підвіконника все прибрати (квіти і так далі), штори, фіранки, тюлі підняти або підчепити прищепками, щоб ваш радіатор був вільним. Цим ви отримаєте невеликий результат. А радіатор можна встановити в будь-який час, якщо дозволить система у вашому домі (чи стоять на вашому стояку кульові крани?)
 
RadnykДата: Субота, 10.04.2010, 21:29 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, проблема лежить набагато глибше, ніж проста заміна теплоприладів під віконним пройомом.
Я вважаю, що потрібно дивитися ширше на проблему виникнення конденсату на вікнах.

1. Погана вентиляція на пряму пов'язана з конденсатоутворенням на вікнах.
2. Не факт, що потужності теплоприладів не вистачає, можливо розбалансування системи з багатьох причин (наприклад. квартири альтернативники, які негативно вплинули на правильну роботу системи в цілому).
3. Людський фактор, тобто якщо в квартирі з'являється конденсат значить це говорить про підвищення вологості.

Oksana_K уточніть, Ви часто займаєтесь пранням білизни? Чи встановлена у ванній і на кухні примусова вентиляція-витяжка?

 
Оксана_КДата: Неділя, 11.04.2010, 23:15 | Повідомлення # 8
Група: Гості





Degustator, я зробила все як ви написали, звільнила вікна, хоча на них нічого не було, тільки трохи підняла тюль і жалюзі, це не допомогло. Раніше вікна "плакали" знизу, а зараз конденсат став утворюватися вище на склі.

Radnyk, так дійсно я часто займаюся пранням , у мене маленька дитина і доводитися цю процедуру часто робити.

 
DegustatorДата: Середа, 14.04.2010, 18:32 | Повідомлення # 9
Група: Гості





Ви підняли завісу (тюль) цим ви дали прохід тепловому випромінюванню. Тепло штовхає конденсат і конденсат повзе вгору, а так як теплового випромінювання не вистачає волога і розповзається по вікну. Треба створити конвекцію та й прилад (радіатор) по більше. А скільки ширина вікна у вас? Яка ширина батареї?
 
МонтажникДата: Вівторок, 18.05.2010, 19:18 | Повідомлення # 10
Група: Гості





Про какие, вы радиаторы толкуете, Degustator ? cranky
Дама , четко сказала, что с теплом проблем нет, а вот с повышенной влажностью ей, ни как не удаеться справиться, значит дело в вентиляции, причем в ее недостатке, из этого все проблемы!
Я считаю, необходимо увеличить циркуляцию свежего воздуха, т.е. приток и вытяжку, а не увеличивать количество тепла в комнатах.
 
МонтажникДата: П`ятниця, 25.06.2010, 00:10 | Повідомлення # 11
Група: Гості





Я сделал вывод из названия темы, а также внимательно прочитав все посты наше очаровательной дамы, там ни где не сказанно про недостаток тепла, все о конденсате! dont
 
ГістьДата: Неділя, 11.07.2010, 13:32 | Повідомлення # 12
Група: Гості





Займаюсь вікнами 8-ий рік. Найкращим варіантом позбутись конденсату це хоча б 3 рази на добу на 5 хвилин відкидати вікна. А те що в подруги не потіють - подруга можливо взяла дорожчі вікна і в неї вже дітки дорослі, щоб прати одяг в пральній машинці :-).
 
proffesorДата: Неділя, 11.07.2010, 22:40 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе правильно пише ГІСТЬ... Єдине вирішення цієї проблеми - більше провітрювати!Це перша і головна причина утворення конденсату на вікнах.
Кілька разів протягом дня необхідно провітрювати приміщення, незважаючи на те, що деяка кількість тепла у приміщенні буде втрачатися.

Значний вплив на утворення конденсату на поверхні скла з боку приміщення надає, перш за все, коефіцієнт теплопровідності «К» склопакета.
Якщо у вікні встановлені звичайні склопакети, то при зовнішній температурі -10°С температура внутрішнього скла буде складати +13,8°С, що призведе до утворення конденсату.
Якщо у вікні встановлені склопакети з низьким коефіцієнтом теплопровідності, температура внутрішнього скла не досягає точки роси і конденсат не утворюється.
Чим більший коефіцієнт теплопровідності «К» склопакета, тим нища температура скла з боку приміщення і тим більша ймовірність утворення конденсату на поверхні скла!Це друга основна причина утворення конденсату на вікнах.

 
Форум » Форуми » Опалення » Допоможіть розібратися, багато конденсату на вікнах
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz