Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1278
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Радіатори

.

Запропоновані зараз на нашому ринку радіатори, можна розділити на три групи:

1. Секційні радіатори
2. Панельні радіатори  
3. Трубчасті радіатори

.

1.  Секційні радіатори 

  Секційні радіатори складаються з секцій, а потрібна тепловіддача легко здійснюється, шляхом з'єднання необхідної кількості секцій. За допомогою таких приладів досить просто вирішити різні архітектурно-будівельні завдання при перебудові житла. Наприклад, нескладно поєднати довжину радіатора з шириною віконного пройому, або вписати радіатор в готову нішу, простінок і т.д. 
Важливою перевагою секційних радіаторів є і те, що до 35% тепла вони виділяють випромінюванням, а решта 65% - конвекцією. Отже, ці прилади підходять для високих приміщень (верх прогрівається конвекцією, а низ - радіацією повітря). 
Секції радіаторів можуть бути виготовлені з чавуну, сталі, алюмінієвого сплаву, а також їх комбінацій. Як показує досвід, від матеріалу безпосередньо залежать зовнішній вигляд і параметри приладу. 


• Чавунні секційні радіатори можна зустріти в будь-якому будинку. Але останнім часом вони набридли цінителям інтер'єрів і багато почали їх замінювати. Але це не завжди виправдано, тому що головна перевага чавунних радіаторів - висока корозійна і абразивна стійкість. Вони служать не менше 50 років, випромінюють багато тепла (в секціях багато води і товсті стінки радіатора), забезпечують широку зону обігріву. 
Але, на жаль, велика теплова інерційність чавунних радіаторів, як продовження великої теплоємності, не дозволяє швидко змінювати температуру в кімнаті. Тому вони погано вписуються в системи, оснащені автоматикою. Чавунні радіатори найкраще підходять для міських мереж у висотних будинках і залишаються незамінними в системах із природною циркуляцією. 
Так що «обридлі» багатьом чавунні батареї - залишаються безумовними лідерами на масовому ринку радіаторів (до 70% обсягу ринку)

.

/


Сталеві секційні радіатори, як і чавунні, складаються із секцій, які штампуються з листової сталі і мають 2, 3 або 4 канали. Діапазон розмірів варіюється по висоті - від 350 до 900 мм, а по глибині - від 80 до 220 мм. Довжину стандартних блоків, зварених з 2-20 секцій, можна збільшити, приєднуючи на різьбовий ніпель (як в чавунних радіаторах) додаткові секції. 
Такі радіатори легко очищаються від пилу, до того ж вони менш інерційні, ніж чавунні. Але їх робочий тиск не дуже високий, тому сталеві секційні системи краще встановлювати в малоповерхових будинках або котеджах. 

.

/


Алюмінієві секційні радіатори з'явилися пізніше сталевих і чавунних. Такі прилади виготовляють з алюмінієвого сплаву з додаванням кремнію в якості розріджувачі. Проводяться вони методом лиття під тиском або екструзійного лиття. У результаті привабливим стає не тільки дизайн, а й те, що радіатори виділяють багато тепла. 
У цих радіаторів підвищена тепловіддача і збільшена площу теплообміну за рахунок оребрення секцій. Алюмінієві радіатори добре працюють в системах опалення, де кислотність теплоносія не перевищує норми і вжито заходів для запобігання різких перепадів тиску та температури. Перевага алюмінієвих радіаторів в тому, що вони швидко нагрівають опалювальне приміщення і швидко реагують на зміну параметрів регулювання. 
Зараз виготовляються і анодовані радіатори з алюмінію вищого ступеня очищення (98%). 
Така технологія виготовлення гарантує повний захист приладів від будь-яких видів корозії, що виникають у системі опалення при відхиленні величини pH від нейтрального значення, а також блукаючих струмів, освіти гальванічних пар, генерації водню при контакті з водою та інших шкідливих впливів. 
Анодовані радіатори відрізняються підвищеною теплопровідністю і тепловіддачею, збільшеним діаметром внутрішніх каналів і більшою площею оребрення секцій в порівнянні з іншими видами алюмінієвих радіаторів. 
У місцях з'єднання секцій немає звужень, завдяки чому внутрішня поверхня приладів абсолютно гладка. Саме тому абсолютно виключено утворення застійних зон і засмічення каналів, а це особливо важливо при встановленні радіаторів у міських системах опалення. Для цих радіаторів не існує обмеження по тиску в опалювальної системи будівлі, оскільки тиск руйнування секції становить 215 атм. 


Біметалеві секційні радіатори. На сьогодні це, мабуть, найкращий тип приладів для міської квартири. Елегантні й потужні, як алюмінієві, вони чудово витримують великий напір води і протистоять корозії. Такі прилади успішно експлуатуються у відкритих системах міського опалення. 
Вертикальні канали таких радіаторів виконані у вигляді сталевої трубки і зовні під тиском залиті алюмінієвим сплавом. Сталь добре тримає тиск (понад 170 атм до руйнування), а алюміній прекрасно передає тепло повітрю. У деяких біметалічних радіаторах сталевими роблять не тільки вертикальні канали, але й колектори, що виключає можливість виникнення електрохімічної корозії і тим самим ще більше підвищує надійність конструкції. 
 .

.


 
2.   Панельні сталеві радіатори

Панельні сталеві радіатори залучили покупців строгою геометрією прямокутних форм і відмінною гріючої здатністю при відносній дешевизні. 
У всіх виробників такі прилади виконані (в основному) по одній конструктивній схемі - вони можуть мати 1, 2 або 3 панелі. Кожна зварена з двох сталевих листів (товщина 1,25 мм), в яких відштамповані поглиблення для проходу води. Для посилення тепловіддачі з тильного боку панелі можуть бути приварені П - образні ребра-виступи, які істотно підсилюють конвекцію повітря. 
У більшості таких радіаторів підводка бічна, а прилади, які мають нижню підводку, обійдуться вам на 25% дорожче. 
Щоб ви могли найбільш точно підібрати радіатор під потрібну теплову потужність, виробники пропонують дуже великий ряд розмірів: за монтажною висоті - від 300 до 2000 мм (12 розмірів), по довжині - від 400 до 3000 мм. 
Панельні сталеві радіатори мають невелику глибину (60-160 мм), мало важать і володіють незначною тепловою інерцією. Але треба враховувати, що частка тепла, що віддається конвекцією, досягає в цих приладах 75%, а, як наслідок циркуляція повітря в кімнаті посилиться. Тому вам доведеться трохи частіше проводити вологе прибирання, щоб зменшити ризик контакту людей з алергенами. 
Слабке місце цих радіаторів - зварювальні шви. Під дією великого тиску або гідравлічних ударів вони можуть послабитися і з часом почати підтікати. 
До того ж такі радіатори володіють підвищеним гідравлічним опором - це треба враховувати, комбінуючи їх з іншими приладами в одній будівлі або використовуючи в однотрубних системах. 
Найкраще місце для застосування панельних радіаторів - котеджі або малоповерхові міські будинки. 

.

Профільні панельні радіатори  - це теплотехніка, витрати на яку виправдані. Висока питома теплова потужність. 

З гарантією якості. Сучасно, ефективно, компактно. Верхня кришка і бічні екрани. Лакова оздоблення двошаровим лаковим покриттям, який не виділяє шкідливих для навколишнього середовища речовин. Швидка і проста збірка. Спеціальна упаковка, що дозволяє відразу ж проводити монтаж виробу. Профільні радіатори призначені для підключення до будь-якого джерела тепла. Їх можна підключати до одно-або двотрубної системі опалення. Вони випускаються в компактному виконанні або у вигляді вентильних радіаторів із вбудованою арматурою вентиля і наперед встановленим на заводі рівнем нагрівальної потужності. Універсальна перспективна енергозберігаюча технологія для будь-яких приміщень і будь-яких потреб в теплі. По типу підключення є компактні радіатори та вентильні радіатори, висотою від 300 мм до 900 мм, завдовжки від 400 мм до 3000 мм . Одно-, дво-або трирядні.

.

.

Плоскі панельні радіатори 
Дизайн радіаторів такий, що в інтер'єрі приміщень з ними все чудово поєднується. Завдяки надзвичайно гладкою лакованої передній кришці. Високоякісне лакове покриття. З усіх боків щільно закриті. Тепло в найкращому вигляді. Технічне виконання - таке ж, як і в профільних компактних радіаторів. Відповідає будь-яким запитам. Висотою від 305 мм до 905 мм . Завдовжки від 405 мм до 3005 мм . Одно-, дво-або трирядне. Для будь-якого типу приєднання до систем опалення. Для будь-яких джерел тепла.
Прогрес в області радіаторів, який помітний з першого погляду. Завдяки новаторському оформлення всіх зовнішніх деталей. З надзвичайно гладкою передньою панеллю. Рівна та блискуча поверхня аж по самі вінця. Скрізь покрита високоякісним лаковим покриттям за особливою двошаровою технологією. Підказка по дизайну для проектувальників і забудовників, які більше не хотіли б, щоб радіатори виглядали в інтер'єрі як сторонні предмети, а гармонійно вписувалися б в оточення.Під декоративною оболонкою ховається новаторська техніка: вбудована арматура вентиля, заздалегідь встановлений на заводі рівень нагрівальної потужності. Техніка, що гарантує максимальну теплову потужність і оптимальне використання енергії. Так само як і в профільних радіаторах - є компактні радіатори та вентильні радіатори. Універсальні у виборі термостатної головки. Вентильні радіатори відповідають будь-яким запитам. Висотою від 305 мм до 905 мм . Завдовжки від 405 мм до 3005 мм . Одно-, дво-або трирядні.



3.   Трубчасті сталеві радіатори

 Це новий і активно розвивається тип приладів. У них вхідний і вихідний колектори з'єднані поруч сталевих трубок (звичайно діаметром 25 мм) без оребрення. Трубчасті радіатори відмінно тримають робочий тиск і протистоять корозії. Вони володіють невеликим гідравлічним опором і придатні для міських будинків. 
З конструктивної точки зору такі радіатори діляться на дві групи: у першому випадку трубки з'єднуються в секції (як у чавунних батарей), які зварюються між собою в "гармошку". При такому рішенні кожен ряд трубок розташовується перпендикулярно напрямку колекторів. Перша різновид радіаторів по тепловіддачі майже не поступається панельним приладів (у тих же габаритах). Розмірний ряд охоплює діапазон: по висоті - від 300 до 3000 мм, по глибині - від 65 до 225 мм. 
У радіаторах другого типу, ряди трубок (від одного до чотирьох) паралельні колекторам. Вони тримають високий робочий тиск, але тепловіддача у цих приладів менше, ніж у першому (це компенсується невисокою ціною). 
Безперечною перевагою всіх трубчастих радіаторів вважається те, що плавні заокруглення трубок знижують травмування і допомагають створити ажурні конструкції, добре вписуються в будь-які інтер'єри. При цьому прилади гігієнічні і легко чистяться.

. 


Тепер, коли ви дізналися про властивості та можливості радіаторів, ми сподіваємося, що ви зробите правильний вибір, і система опалення у вашому будинку не тільки порадує якісним теплом, а й гранично довгим терміном служби.

Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz