Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1278
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Інфрачервоне (довгохвильове) стельове опалення що це?

.

Сама краща система обігріву на вулиці - та, якою користується сама природа, а в приміщенні нею є блискуча альтернатива - інфрачервоний електричний обігрів. Монтуємий на стелі електричний обігрівач довгохвильовий дає вам відчуття теплового комфорту тим же самим способом, яким дає його вам сонце. Інфрачервоний електричний обігрівач випромінює довгохвильову променисту теплову складову сонячного спектра. Це теплові промені. Вони нагрівають підлогу, стіни. Таке тепло знаходить акумуляцію в предметах обстановки, в підлозі і стінах, які у свою чергу віддають в навколишнє середовище вторинне тепло. Іншими словами, щоб отримати комфортну температуру в приміщенні, повітря в нім нагрівати не обов'язково! 

Фізика інфрачервоного стельового опалювання: Сонце - джерело електромагнітного випромінювання, яке, в залежності від довжини хвилі, ділять на три частини. Перша - видиме світло, яке може бути за допомогою звичайної призми розщеплений на сім кольорів від фіолетового до червоного (в порядку зростання довжини хвилі). Більш короткі хвилі невидимі неозброєним оком і знаходяться за фіолетовою областю спектру. Звідси і назва - ультрафіолетові хвилі. Наша атмосфера добре їх поглинає. Захисною реакцією організму людини на дію ультрафіолету є потемніння шкіри, яке ми називаємо засмагою. 

Довгі хвилі - це інфрачервоне випромінювання (теплове випромінювання), яке також невидимо і розташовується з протилежного боку сонячного спектру за червоною областю. Нашими органами чуття воно сприймається як звичайне тепло. Діапазон інфрачервоного випромінювання достатньо великий і учені його розбили на три піддіапазони - ближній, що примикає до видимого світла, середній і дальній (або довгохвильовий). Чим гарячіше предмет, тим більше короткі хвилі він випромінює, аж до видимого світла (яскравий приклад - розпечений сталевий прут). 

Інфрачервоне опалювання можна порівняти з світловими променями. Правильно розподіливши в кімнаті джерела світла можна добитися комфортабельного, рівномірного освітлення. Так само розподіляються і інфрачервоні випромінювачі. Обчисливши спочатку сумарну потужність необхідну для обігріву приміщення в цілому, можна, потім, знайти потужність обігрівачів, необхідну для рівномірного розподілу тепла в приміщенні. Розраховуючи систему інфрачервоного обігріву, необхідно виходити з висоти стель, сумарної необхідної потужності, а також типу приміщення, в якому інфрачервона система обігріву застосовуватиметься. 

Дослідження вчених показали, що найбільш корисна дія (при помірній потужності) на організм людини надає саме інфрачервоне випромінювання, особливо та його частина, яка примикає до середнього піддіапазону. Її називають "Vital Rays" або "Промені Життя". Саме в цьому діапазоні знаходиться випромінювання електричного довгохвильового обігрівача "ЕкоЛайн". Найголовніше полягає в тому, що власне теплове випромінювання людини теж має цю частоту! Ще цілителі старовини, широко застосовували тепло своїх долонь для лікування захворювань, знали про це. Саме таке випромінювання отримує людина в перші дев'ять місяців свого життя. 

Так, Сонце несе нам життя, але якщо уточнити, у вузькій смужці інфрачервоного випромінювання з довжиною хвилі від 5,6 до 15 мікрон. На основі цих відкриттів японські вчені ще в шістдесяті роки отримали патент на випромінювачі особливої конструкції, які згодом були застосовані в кабінах інфрачервоних саун. Спільні дослідження, що проводяться протягом десятків років провідними світовими клініками, довели безперечну користь процедур в інфрачервоних кабінах. ІК-терапія виявилася дієвим та досить ефективним способом не тільки боротьби з простудними захворюваннями, а й зниження ваги, стимулювання діяльності шлунку, лікування целюліту. 

Електричний довгохвильові обігрівачі "ЕкоЛайн" можуть застосовуватися в самих різних типах приміщень, причому як в житлових (у квартирах, дачних будинках, дитячих садках, школах, лікарняних палатах), так і у виробничих (у складах, промислових будівлях, різного роду майстерень, ангарах і т.д). Модельний ряд довгохвильових електричних обігрівачів "ЕкоЛайн" призначається для приміщень з висотою стелі від 2 м. Вони придатні для використання в школах, дитячих садах, офісах і житлових будинках. 

Інша перевага інфрачервоних обігрівачів як джерела тепла полягає в тому, що простір підлоги і стін може використовуватися повною мірою, оскільки такі обігрівачі підвішуються до стелі. Вони можуть бути змонтовані прямо на стелі, на монтажній арматурі систем освітлення, можуть підвішуватися на горизонтальних тросах або мати маятникові підвіску. 

Довгохвильовий обігрів зменшує різницю температур зон у підлоги і стелі, оскільки теплові промені нагрівають поверхні, на які падають. Ви можете підтримувати температуру у вашому приміщенні нижче нормальної, так як довгохвильові нагрівачі гріють тільки там, де необхідно, тобто там, де знаходяться люди. При цьому у вас в приміщенні температура буде комфортною навіть у тому випадку, коли загальний баланс температури відносно невисокий. Тепло відчувається негайно після включення обігрівачів, тому система зручна для зниження температури в нічний час, що дає додаткову економію електроенергії. У великих приміщеннях, де немає необхідності опалювати весь будинок, інфрачервоне опалення може використовуватися для локального обігріву робочих місць там, де це необхідно. Інфрачервоне довгохвильове опалення не використовує повітря як носій тепла і тому забезпечує оптимальний температурний баланс у всіх приміщеннях. Інфрачервоний довгохвильовий обігрів діє безпосередньо на предмети обстановки, тому після тимчасової втрати тепла в приміщеннях, викликаної, наприклад, відкритими дверима, інфрачервоні обігрівачі швидко відновлюють необхідну температуру. 

Керується система термостатами і програмуються пристроями, які слідкують за температурою повітря в кімнатах і за необхідності, включають або вимикають групи обігрівачів. Все інше - визначається вашими потребами. Хочете теплу спальню? Встановіть на термостаті бажану температуру, і ви з вашою сім'єю не замерзнете в самий лютий мороз. Не хочете, щоб у підсобних приміщеннях даремно витрачалося тепло? Будь ласка: виставте економічний режим, і ваші гроші не будуть витрачатися марно. Можливість регулювання в даному випадку дуже широка: ви можете, наприклад, після вихідних поїхати, виставивши на термостаті температуру +5 градусів, а в деяких приміщеннях взагалі відключивши опалення. В результаті і будинок не промерзне, і "опалювати небо" не доведеться. При цьому управління системою не вимагає ніяких спеціальних навичок чи умінь. Простим поворотом рукоятки ви може встановити найбільш комфортну для вас температуру в діапазоні від 5 до 30 градусів, а далі система автоматично буде підтримувати заданий рівень. 

Якщо врахувати, що зміна температури всього на 1 градус призводить до зміни споживання електроенергії приблизно на 5-6%, то раціональне керування опаленням здатне забезпечити до 40% економії електроенергії. Крім того, ви можете задати режим опалення на добу і навіть на тиждень. Поки ви відсутні, режим буде самий економічний, і до вашого приїзду в заміський будинок він буде добре прогрітий. 


Проблеми опалювання промислових об'єктів та їх вирішення

 


Завдання теплопостачання виробничих приміщень (цехів) - завжди вважалася неординарною. І справа тут не тільки в тому, що, на відміну від житлових і адміністративних будівель, виробничі будівлі завжди створюються під визначену і часто унікальну технологію, що вимагає створення у виробничому приміщенні особливих умов по температурі, комфортності, вологості та запилення внутрішнього повітря. 
Чи не назвеш винятковим і такий випадок, коли в межах одного виробничого приміщення необхідно створити декілька робочих зон з різними умовами кліматичного комфорту. І, само собою зрозуміло, що практично кожне виробництво пов'язане з жорстким виконанням нормативних вимог з промислової санітарії, вибухо-і пожежонебезпеки. 
Площа будівлі на плані рідко можна позначити тризначним числом. Тисячі, а то й десятки тисяч квадратних метрів підлоги під одним дахом. Вся ця площа заставлена устаткуванням, пронизана транспортними, електросиловими і технологічними комунікаціями. Не може не вражати і висота виробничих приміщень. Вона, як правило, становить, як мінімум, 6-7, а середня - 14-18 метрів. Не є рідкістю висоти в 20 і навіть 24 метри. І це при висоті робочої зони всього в 2 метри, яку і треба обігрівати. 

Опалити навіть середнє за розмірами виробниче приміщення за допомогою водяної або парової системи опалювання практично неможливо. Десятки кілометрів розподільних трубопроводів упруться у фундаменти технологічного устаткування, перекриють проходи, перетнуться з силовими мережами і мережами управління, розташованими нижче за відмітку підлоги. Та і гідравлічної стійкості роботи таких мереж досягти дуже важко. Додайте до цього високу щільність блукаючих струмів, характерну для виробничих приміщень, викликає інтенсивну електрохімічну корозію водяних теплових мереж і мереж конденсатопроводів. Занадто дорого і дуже складно. 
Саме ці, описані вище складнощі, пояснюють те, що до недавнього часу практично єдиним способом опалювання виробничих приміщень було повітряне опалення. Повітря з опалювального приміщення забирається вентилятором, подається на водяний або паровий калорифер і по воздуховодам прямує в робочу зону. Розподіл повітря в робочій зоні здійснюється за допомогою розподільних головок або у вигляді направлених струменів. Це трохи розвантажує робочу зону від систем розводки тепла і дозволяє досягти достатньо рівномірного його розподілу на великих площах цеху. До переваг повітряної системи можна віднести і те, що вона легко поєднується з припливними системами вентиляції. 
Але цими, не завжди очевидними перевагами, переваги повітряних систем опалення вичерпуються. А от перелік недоліків міг би зайняти не один лист нашого опису. І, перш за все, до цих недоліків слід віднести теплофізичні властивості повітря, як теплоносія. Повітря має вкрай низьку теплоємність (у чотири рази меншою, ніж у води). Отже, для перенесення значних теплових навантажень (а теплове навантаження тільки одного середнього цеху може зрівнятися з потребою в теплі декількох житлових багатоповерхових будинків) потрібно переміщати вельми значні маси повітря. І, якщо обсяги, які займає вентиляційними камерами і повітроводами, що виключають з корисного використання до 5% обсягів виробничих приміщень, можна віднести до малих бід, то витрати на електроенергію, що приводить в дію вентилятори повітряних систем опалення до малих бід віднести ніяк не вдається. Адже ці витрати навіть у розрахунковому режимі роботи не поступаються витратам на теплову енергію, яка споживається системами повітряного опалення. А в режимах з температурою зовнішнього повітря вище розрахункової (а ці режими становлять не менше 80% тривалості опалювального періоду) перевершують їх. 

Але і це ще не все. Робоча, жила зона виробничих будівель і вимагає всього 20-30% їх загального обсягу. Саме ці 20-30% об'єму будівлі і вимагають підтримки комфортних умов, необхідних для роботи персоналу. Нагрівання 70-80% повітря, що знаходиться над робочою зоною, слід віднести до прямих втрат. Але ж усім відомо, що втримати тепле повітря внизу ще нікому не вдавалося. Воно неминуче буде прагнути вгору, під дах будівлі. Тому зростання температури повітря від підлоги до стелі у виробничих будівлях, обладнаних повітряними системами опалення становить 2,5 ° С на метр висоти. Це означає, що в будівлі висотою 12 м при середній температурі в робочій зоні 15 ° С повітря під дахом виявляється нагрітим до 40 ° С. Такий "забійний" перегрів внутрішнього повітря будівель призводить до різкого зростання теплових втрат через зовнішні огорожі, верхні перекриття, стіни , світлові прорізи та ліхтарі. 
І на цьому біди системи повітряного опалення не закінчуються. 
Розподіл припливного повітря в робочій зоні здійснюється при досить високій швидкості повітря. Це призводить до протягам і зниження комфортності за рахунок збільшення виділення тепла тілом людини. Експлуатація системи повітряного опалення в нормальному режимі (без недогріву) змушує підтримувати в приміщенні завищену на 1-2 ° С температуру і супроводжується, як наслідок, збільшенням теплових втрат через зовнішні огорожі будівлі. Але, в даний час, багато підприємств з метою зниження витрат на опалення свідомо йдуть на "недогрів" виробничих приміщень. У цьому випадку знижується температура повітря, що подається в робочу зону, і підвищена швидкість повітря при зниженій температурі його призводить до прямого переохолодження працівників. Для підтримки хоча б прийнятні умови праці, струменеві апарати повітрерозподілення, повсюдно, або розгортаються вгору, вище робочої зони, або взагалі знімаються. 
Таким чином, система переходить до витратним режиму роботи без будь-якого позитивного ефекту, окрім збереження цієї системи від розморожування і остаточного виходу її з ладу. 
Не можна сказати "доброго слова" і про керованість систем повітряного опалення особливо зараз, коли підприємства, економлячи на чому тільки можливо, намагаються знизити витрати на опалення. Якщо виключити з розгляду підприємства, що працюють в безперервному режимі у три зміни, включаючи вихідні та святкові дні, то всі інші підприємства працюють, як правило, в одну, рідше в дві зміни, п'ять, а іноді чотири або три дні на тиждень. Це означає, що при роботі підприємства в одну зміну, за опалювальний період, який складав близько 5000 годин, власне робітниками є не більше 1100 годин або 23% календарного часу. Всі інші 3900 годин підприємства змушені опалювати цехи, в яких ніхто не працює. При двозмінному режимі роботи підприємств, що застосовується в даний час вкрай рідко, ця цифра зростає до 2300 годин, що не перевищує і 46% часу опалювального періоду. Додайте до цього нерідкі сьогодні вимушені простої, і відразу стане зрозумілою причина, через яку багато хто, навіть відносно стабільно працюючі підприємства, просто відключають і консервують до кращих часів системи теплопостачання виробничих приміщень. 
Енергетична складова собівартості продукції, що випускається роздуває ціну і робить цю продукцію неконкурентоспроможною на ринку. І "винні" у цьому саме повітряні системи теплопостачання виробничих приміщень. Вони просто не в змозі ефективно знижувати власні витрати в режимах чергового опалення. 
Робота служби Головного енергетика з перекладу (як правило, ручному) системи повітряного опалення в черговий режим і складна, і малоефективна. Завжди є загроза розморожування системи у випадку різкого зниження температури зовнішнього повітря. Адже добові коливання зовнішньої температури до 10-12 ° С  цілком звичайні. "Затягування" витрати води через калориферні установки розбалансує систему і може призвести до розморожування і калориферної установки і внутрішніх водопроводів. Та й витрати електроенергії на привід вентиляторів таким чином не зменшити. Зниження витрати повітря приведе до бажаного зниження втрат енергії на електропривод, але підвищить температуру зворотної мережної води, а істотного зниження споживання тепла не дасть, тому що при цьому зросте температура повітря на виході з калориферів. Та й складно все це, без багаторічного досвіду експлуатаційного персоналу не обійтися. Не було б сенсу у перерахуванні всіх цих бід наших підприємств, якщо б не було можливості ефективно і повно їх вирішити. І таке рішення є. 

Основні переваги систем електричного інфрачервоного (променистого) опалення (ЕІО)

 
Головною відмітною особливістю електричного інфрачервоного опалювання є обігрів приміщення за допомогою потоку променистої енергії теплового спектру. Потік променевої енергії, що направляється розташованими безпосередньо над зоною обігрівається променистими обігрівачами, не нагріваючи навколишнє повітря, нагріває поверхні підлоги, встановленого в обслуговуваній зоні устаткування і знаходяться в цій зоні людей. У свою чергу, підлога і устаткування, нагріваючись, конвекцією віддають закумульоване тепло навколишньому повітрю. Що ж до знаходяться в обігрівається зоні людей, то їх комфортний стан, відповідний ступеню інтенсивності праці, підтримується не тільки за рахунок температури навколишнього повітря, як при повітряному опаленні, а ще й відображеної на них з боку обігрівачів, нагрітого підлоги та обладнання променевої енергії. Це принципова відмінність систем електричного інфрачервоного опалювання від традиційних систем опалювання дозволяє досягати якнайповнішого для працівників стану комфорту. 

Крім цього, ці відмінності приводять до ряду важливих економічних наслідків: 

1. Не викликає сумніву факт, що системи повітряного опалення перегріває верхню частину приміщення. Повернемося до будівлі з висотою перекриттів 12 м, де при середній температурі в робочій зоні 15 ° С, повітря під дахом виявляється нагрітим до 40 ° С. У тому ж самому будинку, але обладнаному системою електричне інфрачервоне опалювання, при тій же температурі в робочій зоні, температура під покрівлею складе 19 С. Таким образом приріст температури по висоті 0,3 С / м. Ця різниця температури повітря під дахом (21 ° С) призводить до зниження розрахункових теплових втрат через крівлю виробничого приміщення приблизно на 35%. Якщо до цього додати 22% зниження втрат через верхній пояс стін по периметру будівлі, то загальне зниження розрахункових теплових втрат складе 30% у порівнянні з втратами такої ж будівлі, але обладнаного повітряною системою опалювання. Це, у свою чергу, призведе до зниження річних витрат тепла на систему опалювання приміщення на 45%. І це без урахування зниження теплових втрат з повітрям, що видаляється системами загальнообмінної вентиляції, адже витяжні пристрої цих систем розташовуються, як правило, саме на крівлі виробничих будівель. Важко переоцінити роботу систем електричного інфрачервоного опалювання в багатоярусних складських приміщеннях, де зберігання продукції схильних до строгих температурних допусках. 

2.Другім наслідком, що випливають із специфіки електричне інфрачервоне опалювання, є те, що задані комфортні умови перебування людини в робочій зоні досягаються при меншій температурі навколишнього повітря. Пояснюється це тим, що на відміну від традиційних систем опалення, де в енергетичний баланс з тілом людини вступає тільки навколишній його повітря, в системах променевого опалення стан комфорту складається з поверхні тіла людини і падаючого на нього променевого потоку. Чим вище інтенсивність променевого потоку, тим нижче комфортна температура навколишнього повітря. Ця особливість добре відома гірськолижникам, не пропускають нагоди позасмагати під сонячними променями серед засніжених гірських вершин, не дивлячись на те, що температура навколишнього повітря значно нижче нульової позначки. Тому для того, щоб пересуваючись з тіньової зони цеху в зону променевого потоку, людина не відчув навіть швидкоплинного відчуття холоду, допускається зниження підтримуваної в приміщенні температури повітря не більше ніж на 4 ° С. Але й цього зниження температури цілком достатньо, щоб розрахункові теплові втрати будівлі знизилися на 10%. А це тягне за собою річну економію тепла на обігрів будівлі ще на 20% понад ту, що вказана вище. 

3. Після впровадження електричного інфрачервоного опалювання, система загальнообмінної вентиляції, поєднана з системою повітряного опалювання, звільняється від величезних витрат рециркуліруємого повітря, обслуговуючого власне систему опалювання. Знижується і температура припливного повітря. Все це разом узяте дозволяє, не міняючи існуючих повітряводів, понизити у декілька разів швидкість руху припливного повітря в розподільних каналах. У свою чергу, пропорційна квадрату швидкості втрата напору у повітряводах, прямо веде до зниження витрат на привід вентиляторів як мінімум в два-три рази. 

4. Використання більш дорогої електроенергії в електричному інфрачервоному опалювання, призводить до непорівнянної економії при експлуатації останніх. Працюючи в режимі автоматичного управління і маючи мінімальну інерційність процесу управління, електричне інфрачервоне опалювання здатне з високою точністю витримати заданий температурний режим в опалювальному приміщенні. Воно легко, без участі персоналу, переходять в режим чергового опалювання і, в лічені хвилини, самостійно повертаються з чергового опалювання в робочий режим. Так підприємство, що працює 5 днів на тиждень, тільки за рахунок перекладу системи в режим чергового опалювання у позаробочий час, вихідні та святкові дні, заощадить за рік 44% електроенергії. За двозмінного роботі економія буде менше, але все одно складе 31%. Якщо уявити, що той же ефект ми намірилися отримати за рахунок утеплення зовнішніх огорож виробничих корпусів, то капітальні вкладення, витрачені на цей розумний захід, значно перекриють витрати на впровадження системи місцевого електричного інфрачервоного опалювання. Використання дешевого нічного тарифу за електроенергію з використанням вдень акумульованого тепла і роботою електричного інфрачервоного опалювання в режимі підтримки заданої температури дає від 30 до 60% додаткової економії витрат на опалення. 

5. З точки зору витрат на впровадження електричного інфрачервоного опалювання, вигідно відрізняється відсутністю необхідності в прокладці дорогих теплотрас або газопроводів. Оскільки в промислових цехах, як правило, підведені надмірні електричні потужності, то переглянути електричну розводку не становить труднощів. Монтаж системи виконується без порушення виробничого циклу, втім як і демонтаж, нарощування або зменшення її потужності. Система швидко входить в режим, може бути скільки завгодно довго відключена, головне - їй не загрожує розморожування. Що ж до витрат на ремонт і обслуговування, то в порівнянні з повітряними системами опалювання при централізованій розводці теплоносія, чиї витрати складають 20-40% від загальних витрат, електричне інфрачервоне опалювання вимагає тільки періодичних оглядів контактних груп. 


Обігрів приміщень

Традиційне (конвективне) опалення. В першу чергу прогрівається повітря, яке піднімається вгору; тобто теплова енергія витрачається на очевидно даремний для людини нагрів повітря під стелею. 
Електричне інфрачервоне опалювання. Температура ТЕНа підібрана так, що поверхня пластини, звернена до підлоги, нагрівається до 250С. При такій температурі 90% енергії перетвориться в потік теплових променів, а 10% йде на прямий нагрів повітря, що стикається з пластиною. Теплові промені безперешкодно проходять крізь повітря, не нагріваючи його, і нагрівають безпосередньо підлогу і предмети, від яких у свою чергу нагрівається повітря. Піднімаючись до стелі, він небагато остигає, при цьому на рівні голови людини температура повітря виявляється на 1-2С нижче, ніж у підлоги. 

Переваги електричного інфрачервоного довгохвильового (променистого) опалення.

Універсальність. Електричні довгохвильові обігрівачі використовуються в якості основної або додаткової системи опалення для будь-яких приміщень. 
Установка на стелі дозволяє зберегти стіни і підлогу вільними, не займаючи "корисну" площу приміщення. 
Швидкий нагрів приміщення в порівнянні із загальноприйнятими конвективними системами обігріву. Чистота і нешкідливість. 
Електричні довгохвильові обігрівачі спалюють кисень. 
Не виділяють запахів. 
Працюють безшумно. 
Пожежно безпечні та нешкідливі для здоров'я.
Простота обслуговування. Електричні інфрачервоні обігрівачі легко монтуються і демонтуються, мобільні і прості в експлуатації. У конструкції обігрівачів відсутні рухомі частини, не потрібно мастило. Великий термін служби нагрівальних елементів. 
Економічність. Система інфрачервоного опалення, за рахунок фізики роботи, економічніше на 30% - 60% в порівнянні з іншими системами опалення. 



Опалювання для дачі

 Будувати дачу почали ще батьки моєї дружини в радянські часи, добудовував я, вже "по-новому". Все вийшло чудово, але дружині шалено хотілося з літнього варіанту дачі зробити комфортне житло, куди можна було б приїхати навіть взимку відпочити від міської суєти і покататися на лижах. 

Я став відвідувати різні виставки і читати літературу, що спеціалізується на системах опалювання, і зрозумів, що для моєї дачі однозначно не підходить газове опалювання (вітка газу є, але додаткове підведення до мого будинку такий дорогий, що дешевше перенести дачу до роздавальні колектори); дров'яне опалення - теж немає, багато клопоту і грязі; мазут - дуже великі витрати на обслуговування та монтаж, а також недешеве паливо і постійний запах солярки в будинку. Вихід один - електрика. Іноді газетна замітка може залишити байдужим, як це трапилося зі мною, коли я вперше прочитав про довгохвильові обігрівачі "ЕкоЛайн". А ось ненавмисна наочна агітація сильно вплинула на мої погляди. Вперше я особисто переконався в ефективності роботи обігрівачів, коли ми зустрічали Новий рік у знайомих на дачі, обладнаній цією системою опалювання. Дивно комфортно і затишно. Подивився або скоріше відчув, як працює ця система, і з скептика перетворився на шанувальника, а дружина прямо-таки "загорілася" ідеєю установки обігрівачів "ЕкоЛайн" на нашій дачі. 

У порівнянні з іншими електричними системами довгохвильова система опалювання економі до 60% електроенергії. Вся справа у фізиці - більшість опалювальних приладів використовують "традиційний" конвективний спосіб теплопередачі, тобто тепле повітря, нагріте опалювальним приладом, піднімається вгору і заміщає холодне. Довгохвильова система опалювання працює інакше. Теплові промені (інфрачервоні), що випускаються обігрівачем, нагрівають безпосередньо підлогу, стіни, предмети, від яких тепло передається повітрю. Нагрів відбувається рівномірно, а температура підлоги завжди буде на 2-3С вище за температуру повітря, тим самим створюючи приємний ефект "теплої підлоги". Для підтримки заданої температури терморегулятори частіше відключають довгохвильові обігрівачі, а отже, не перевитрачаються електроенергія. Функція антизамерзання забезпечить температуру +5 градусів у відсутність господарів. За рахунок акумуляції тепла предметами, навіть при відключенні електроенергії, тепло в будинку зберігається в 2-3 рази довше, ніж при традиційному опаленні. 

Інфрачервоні обігрівачі абсолютно нешкідливі для здоров'я і вже давно використовуються в дитячих садах і медичних установах. До того ж обігрівачі безшумні, не спалюють кисень, виключають можливість руху пилу, пожежобезпечні, мобільні й довговічні. Завдяки сучасному дизайну ці обігрівачі вписуються в будь-який інтер'єр. Вони легко кріпляться на штатних кранштейнах до стелі, не займаючи корисної площі, і що важливо (для тих, хто обладнає свою дачу системою тільки для міжсезоння) - легко знімаються. Якщо дача невелика, то вся система опалення вміститься в багажнику. 

Придбання електричних обігрівачів "ЕкоЛайн" стало для мене справжнім порятунком ще й тому, що капітальні витрати на встановлення такого обладнання найнижчі, а витрат на обслуговування ніяких. 

Звичайно ж, всі "... хвильове" для нас дуже нове, але турбуватися з цього приводу я перестав після відвідання виставки "Акватерм". Виявляється, у Європі вже понад тридцять років застосовують таке опалювання, проте наші системи не тільки нічим не поступаються, а скоріше перевершують західні аналоги, тому що розроблені під наші стандарти електромереж. У даних обігрівачах використовується низькотемпературний ТЕН з неіржавіючої сталі, який надійніший в роботі, чим спіраль іноземних аналогів, тому термін служби у наших довгохвильових обігрівачів 25-28 років. І найголовніше - вартість електричного обігрівача "ЕкоЛайн" в 1,5 -2 рази нижче, ніж імпортних. Це остаточно переконало мене в правильності вибору системи опалення. 

Чи можна балкон зробити теплим? Або як розширити житлову площу Вашої квартири 


У всіх сучасних новобудовах тепла, облаштована лоджія - звичайна справа. Обшивка балконів проводиться вже при будівництві. Часто мешканці йдуть далі: утеплюють, вішають жалюзі або штори, вмонтовують теплі підлоги, додаткові радіатори центрального опалювання, перетворюючи лоджію в кімнату або кабінет. 
Але у випадку з радіаторами і теплими підлогами існують безліч підводних каменів, уникнути які допомагають довгохвильові електообогрівачі стельового кріплення. 


По-перше, електрічний обігрівач  дешевше дуету "радіатор-тепла підлога", а ефект Ви отримуєте більший, адже довгохвильовий електрообігрівач не гріє повітря, швидко остигаючи при великій площі скління балкона, а гріє безпосередньо конструкцію приміщення тепловими променями, починаючи з підлоги. 
По-друге, змонтувати електрічний нагрівач з термостатом Ви можете самі, витративши на це мінімум сил і часу, а здійснити монтаж радіатора центрального опалювання, а тим більше теплої підлоги, може тільки бригада кваліфікованих фахівців, що вабить додаткові матеріальні витрати і займає досить тривалий час. 
По-третє, Вам не потрібно боятися замерзання системи - в електрообігрівачі немає труб, і він не боїться перепаду температур. 
По-четверте, демонтаж електрообігрівачів так само простий, як монтаж і при переїзді Ви можете легко забрати обігрівач з собою на нову квартиру, а навесні - на дачу. 
Нарешті, електричні обігрівачі довгохвильові компактні, при підвісі на стелю не займають дорогоцінної площі балкона. Завдяки різним варіантам забарвлення, вони вдало вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення. 



Чому інфрачервоні обігрівачі називають внуками "російської печі"? 

.



На прийомі у лікаря досить часто доводиться чути про те, що раніше люди були здоровіші. Тому, що абсолютно все було екологічно чисте, навіть тепло. Російська піч не тільки опалювала приміщення, прогрівання на ній використовувалося як народний метод для оздоровлення організму. Саме променисте тепло від печі лікувало простуди і захворювань суглобів. Прототипом російської печі власне і є довгохвильові електричні обігрівачі. Обігрівачі стельові можуть використовуватися в якості основної або додаткової системи опалення для будь-яких приміщень. Установка на стелі дозволяє зберегти стіни і підлогу вільними. Довгохвильові обігрівачі швидко і рівномірно нагрівають приміщення, при цьому підлога завжди буде на 1-2 градуси тепліше за повітря. Справа в тому, що принцип дії довгохвильових обігрівачів сильно відрізняється від звичайних опалювальних приладів, до яких ми звикли. Теплові промені, від довгохвильового обігрівача проходячи крізь повітря, нагрівають підлогу і стіни, від яких тепло передається повітрю. Відсутність продуктів згорання усуває потреба в додаткових системах витяжної вентиляції. Відсутні рухомі частини, немає повітряних фільтрів, відсутнє мастило. Ніяких витрат на обслуговування, а термін служби не менш 25 років. Для підтримки заданої температури в максимально економічному режимі застосовуються терморегулятори. Навіть при можливому відключенні електроенергії тепло в приміщенні зберігатиметься протягом 5-6 годин. Капітальні витрати на установку цього устаткування найнижчі, але найголовніше довгохвильова система опалювання скоротить витрати на опалення в 3 рази, а на лікарів в 10. 



Енергозберігаюча технологія опалення 

.


Останнім досягненням в області систем прямого електричного опалення є довгохвильові стельові обігрівачі, призначені 
для створення теплового комфорту в будь-яких приміщеннях: квартирах, котеджах, офісах, магазинах, лікарнях, виробничих і загально-дарських приміщеннях. Ці обігрівачі на сьогоднішній день зарекомендували себе як найбільш універсальні і економічні опалювальні прилади, які можуть використовуватися як в якості основного, так і як додаткове опалювання, причому без величезних капітальних витрат, яких вимагає монтаж традиційних систем опалювання. За своїми споживчими характеристиками довгохвильове опалювання не має собі рівних. Такі обігрівачі швидко і ефективно створюють і підтримують мікроклімат, витрачаючи електроенергії на 30% -60% менше, порівняно з "традиційними" системами опалення. Акумуляція тепла в будівлі дозволяє системі якийсь час працювати на холостому ходу. Застосування терморегуляторів забезпечує максимальну економію. Функція антизамерзання забезпечить температуру +5 градусів у вашу відсутність, споживаючи мінімум енергії. Чудово виконаний дизайн обігрівачів не псує інтер'єр, вони легко кріпляться на кронштейнах до стелі, не займаючи корисної площі. Термін служби не менше 25 років. Витрат на обслуговування нікакіх. Але наскільки б ефективною система не була, основне питання - вплив на здоров'я людини. Прилад повністю безпечний, у тому числі гігієнічний. Крім того, є досвід використання довгохвильової системи опалення як додатковою у медичних установах, так і у дитячих садах. В Європі вже тридцять років застосовують таке опалювання. В обігрівачі використовується низькотемпературний ТЕН з неіржавіючої сталі, який надійніший в роботі, чим спіраль у іноземного аналога. 

Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz