Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форуми » Водопостачання » Вибір насоса для водопостачання приватного будинку
Вибір насоса для водопостачання приватного будинку
OlegДата: П`ятниця, 12.02.2010, 02:28 | Повідомлення # 1
Група: Гості





Маю колодязь глибиною близько 7 м. Хочу від цього колодязя зробити в будинку водопостачання. Для цього планую поставити в підвалі рессівер, в який буде автоматично подаватися вода погружним насосом. Але не знаю як правильно підібрати насос. Мене цікавить який підпір (стовп) повинен мати насос, яка необхідна потужність насоса.
 
ГістьДата: Субота, 13.02.2010, 02:21 | Повідомлення # 2
Група: Гості





Скільки кілець води в колодязі? Які витрати водоспоживання? Який треба тиск тобі?
 
OlegДата: Субота, 13.02.2010, 20:21 | Повідомлення # 3
Група: Гості





Води в криниці 2 кільця. Відстань від криниці до будинку 10м. Проживає в будинку 4 чоловіка. Ванна, туалет окремо, мийка на кухні. Тиск, думаю, достатній нам 2атм.
 
proffesorДата: Вівторок, 16.02.2010, 02:45 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Олег, для Вашого випадку підійдуть погружний насос свердловини або насос колодязний. Розрахунок потрібної потужності не складний і його зможете зробити самі. Як це робиться почитайте "Як правильно підібрати свердловинний насос для індивідуального водопостачання" (файл pdf, 220kB).
 
ОлегДата: Середа, 17.02.2010, 19:27 | Повідомлення # 5
Група: Гості





З розрахунком розібрався, дякую!
Ще питання. Насос якого виробника краще брати???
 
ГістьДата: Субота, 06.03.2010, 23:58 | Повідомлення # 6
Група: Гості





Все залежить від грошей. Взагалі вібирай по принципу: німці - кращі за італійців, італійці - кращі за китайців.
 
logunovamariannaДата: Неділя, 11.02.2018, 17:22 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Придивіться ось тут http://tehnomash-dnipro.com.ua/nasosy-dlia-skvazhiny-96111699611169 , тут чудовий вибір, ми купували SPERONI SPM 70-16 вертикального типу. Він оптимально підходить для установки нижче рівня води в свердловинах. До речі, вироблений з нержавійки

Повідомлення відредагував logunovamarianna - Неділя, 11.02.2018, 17:23
 
Форум » Форуми » Водопостачання » Вибір насоса для водопостачання приватного будинку
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz