Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1277
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Коротко про опалення



Автономне опалення все більше займає наші думки, причому роздуми про нього є актуальними не тільки в зимовий період, коли, власне, опалення і потрібно, але і влітку. По-перше, більшість отримує рахунки від комунальних служб цілий рік, по так званому «середньорічному тарифу», по-друге, влітку у багатьох в квартирах і будинках тривалий час відсутня гаряча вода і, незважаючи на спекотну погоду, це все-таки незручно. 

Ось і задумаєшся - а чи варто залишатися вірним системі централізованого опалення (ЦО), так і гарячого водопостачання (ГВП)? Робота цих систем у нашій країні не відрізняється особливою стабільністю. Залежність від погодних умов неочевидна: опалення може працювати в березні, незважаючи на теплу погоду, в той же час навіть у випадку заморозків у вересні тепло в ваше житло не прийде - графік не дозволяє, заміри середньої температури потрібні. Та й тарифи зростають, як на газ, так і на тепло, постійно і регулярно, і сподіватися, що вони знизяться, немає підстав. 

Багато усувають ці проблеми, встановлюючи індивідуальні лічильники споживання газу, тепла або гарячої води, і вже це в порівнянні з оплатою за нормами дає чималу економію і можливість самостійно планувати свої витрати і споживання. 

Наступним (по суті, логічним) кроком є установлення автономного опалення (АО), що оптимально і в міських квартирах багатоповерхових будинків, і в приватних будинках, котеджах. Адже автономне, або індивідуальне опалення дозволяє Вам виробляти тепло і гарячу воду безпосередньо у себе вдома, тим самим забезпечуючи: 
стабільне наявність гарячої води в будь-який час року (Вам не доведеться влітку митися у холодній воді) з підтримкою необхідної температури; 
оплату тільки тієї кількості тепла та гарячої води, яке реально споживається, без урахування втрат по дорозі в ваше житло; 
незалежність у визначенні як термінів, так і інтенсивності опалення у Вашому домі чи квартирі і можливість застосовувати різні схеми опалення. 


Системи опалення 

Опаленням називається штучне обогрівання приміщень будівлі з відшкодуванням тепловитрат для підтримання в них температури на заданому рівні, що визначається умовами теплового комфорту для знаходження людей та вимогами технологічного процесу. 

Система опалення - це сукупність конструктивних елементів зі зв'язками між ними, призначених для отримання, перенесення і передачі необхідної кількості тепла для нагрівання приміщеннь, будівлі, споруди. 
.
Завдання системи опалення - компенсувати теплові втрати будинку через огороджувальні конструкції (стіни, вікна, перекриття). Системи опалення розраховуються так, щоб забезпечити мінімальну необхідну температуру (наприклад, для житлових приміщень +18*С) при температурі на вулиці, що відповідає так званої «холодної п'ятиднівки». Для Львова це -19*С (СНиП № II-3-79).

Основні конструктивні елементи системи опалення: 
- теплогенератор (котел), в якому виробляється тепло; 
- труби, по яких циркулює теплоносій, переносячи тепло від котла до обігрівальної системі; 
- радіатори, безпосередньо система обігрівання приміщень. Можливо також використання іншого типу системи опалення - «тепла підлога». І та й інша опалювальна система віддає вироблене тепло повітря в приміщенні. 
- додаткові пристрої (розширювальні баки, насоси, пристрої регулювання температури). 

Система опалення для виконання покладеного на неї завдання повинна мати певну теплову потужність. Розрахункова теплова потужність системи виявляється в результаті складання теплового балансу у нагрітих приміщеннях при температурі зовнішнього повітря, званої розрахункової. До систем опалення пред'являються різноманітні вимоги ...
. 
Для прикладу, наведемо короткий огляд схеми системи опалення на рідкому паливі:
.
1.   Дизельний котел опалення з погодозалежною автоматикою передає енергію спаленого дизельного палива теплоносію системи водяного опалення. Подача дизельного палива в котел і параметри       теплообміну з теплоносієм системи опалення автоматично регулюється в залежності від погодних умов. 
2.   Розподільний колектор системи опалення служить для підключення необхідного числа і подачі теплоносія до опалювальних приладів (радіаторам). 
3.   Циркуляційні насоси та змішувальні групи в системі опалення забезпечують змішування та транспортування теплоносія до радіаторів опалення та інших теплових приладів. 
4.   Розширювальний бак в системі гарячого водопостачання служить для компенсації гідравлічних розширень при нагріванні. 
5.   Паливний бак для зберігання і подачі палива в дизельний котел системи опалення. 
6.   Бойлер непрямого нагріву для акумулювання запасу гарячої води системи гарячого водопостачання. 
7.   Тепла підлога 
8.   Колектор опалення з гребінкою для розподілу теплоносія до опалювальних приладів (радіаторам) з заданими параметрами. 
9.   Радіатор опалення акумулює і перетворює теплову енергію теплоносія в конвективну теплову енергію з розрахунковими параметрами 
10. Димохід для відведення продуктів горіння дизельного котла. 

Наведена схема системи опалення іллюструю принцип роботи водяного опалення. У реальних умовах схема водяного опалення визначається в процесі проектування системи опалення будинку.

.
Класифікація систем опалення 

За конструкцією системи опалення будівель / споруд поділяються на:
 - місцеві системи опалення (автономні) - системи опалення, в яких конструктивно об'єднані в один пристрій теплогенератор, теплопроводів і опалювальні прилади і відповідно відбувається отримання тепла, його перенесення в системі і теплопередача в приміщення; 
- центральні системи опалення - системи опалення, в яких є теплогенератор, що розміщується в котельні, ТЕЦ, ТЦП та ін, і теплопроводів, підведення до опалювальних приладів в декількох будинках. 

За способом циркуляції теплоносія системи опалення бувають: 
- високотемпературними
- низькотемпературними

За типом теплоносія системи опалення підрозділяють на: 
- системи водяного опалення; 
- системи парового опалення; 
- системи повітряного опалення; 
- системи променевого опалення; 
- електричне опалення; 
- газове опалення; 
- пічне опалення. 


Теплоносієм - називається рідка (вода чи інша рідина) або газоподібна (пар, повітря або газ) середа, що переміщується по системі опалення. 

Опалення будівель, приміщень може бути: 
- конвективне; 
- променисте.



Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz