Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1277
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?

.

Високий попит на кульові крани викликав величезну кількість підробок, які не так нешкідливі, як може здатися на перший погляд. Як правило, підробки за експлуатаційними якостями значно поступаються оригінальним виробам. Їх використання в системах водопостачання і опалювання може призвести до аварій і великих матеріальних втрат. Підробки можуть і завдати серйозної шкоди здоров'ю людей. 

В основі високих експлуатаційних якостей кульових кранів від кращих світових виробників, лежить досконалість їх конструкцій, точне дотримання вимог технології виробництва і строгий контроль хімічного складу матеріалів. 

Мета ж будь-якої підробки - прикриваючись маркою відомого бренду, при мінімальних витратах створити зовнішню подібність предмета підробки. Перше, на чому економлять підпільні ділки, це - матеріали. Корпуси кранів і кульові затвори повинні виготовлятися зі спеціальних марок латуні, хімічний склад яких, регламентуються ГОСТом, а за кордоном - національними стандартами. Ці стандарти передбачають вміст міді 57-60%, цинку - до 60%, свинцю в межах 0,8-1,9%. (Свинець необхідний для додання латуні поверхневої твердості). Нелегальні виробники, як правило, використовують брухт кольорових металів, вміст домішок у яких не контролюється. У результаті виробляються крани, відсоток вмісту свинцю в яких, як показують дослідження, доходить до 5-7%. Добре відомо, що надлишок свинцю у воді дуже шкідливий для здоров'я. 

Інший спосіб фальсифікації матеріалів - використання для виготовлення корпусів більш дешевого металу - цинку. Це теж небезпечна підробка. Кран з цинку має підвищену крихкість і може тріснути від механічних і гідравлічних впливів. Крім того, що міститься у водопровідній воді хлор, вимиває цинк з корпусу, корпус з часом витончується і стає ще менш надійним. До того ж, цинк і хлор у воді утворюють розчин хлористого цинку, який є канцерогеном. Зустрічаються кульові крани, виготовлені з силуміну (алюмінієвого сплаву). Надійність їх ще нижча. Економія металу спонукає нелегальних виробників виготовляти корпуси кранів з товщиною стінки від 1 до 0,5 мм. Це надзвичайно знижує їх надійність. (Для порівняння, авторитетний виробник Giacomini виробляє крани з товщиною стінок 2 мм). 

Корпуси та кульові затвори у виробах провідних виробників виготовляються методом гарячого пресування або гарячого кування. Дрібні виробники не витрачаються на придбання таких технологій і виготовляють свої вироби методом лиття. Такі вироби відрізняються нерівною поверхнею корпусу, напливами, можуть мати неоднорідну структуру матеріалу і, як наслідок, низьку надійність. Кульові затвори (кулі) фальсифікованих кранів часто виготовляються не з латуні, а зі сталі, з покриттям або, навіть без нього. Сталеві кулі швидко корродирують і перестають бути герметичними. Крім того, недовкладення латуні в корпус крана робить його підозріло легким. Сталева куля компенсує цей недолік ваги, маскуючи наявність у корпусу неприпустимо тонких стінок. До речі, про кулях. Провідні виробники надають великого значення якості поверхні кульових затворів. Латунні кулі піддаються алмазної шліфовки, на них наноситься антикорозійне покриття з нікелю або хрому. У результаті, куля отримує ідеальну дзеркальну поверхню. Ознака виробів низької якості - тьмяна, каламутна або шорстка поверхня кулі. 

Фахівці виділяють ряд конструктивних прийомів, що спрощують і здешевлюють (на шкоду якості) конструкцію кранів. Не зайве сказати, як фальсифіковані крани маскуються під оригінальні. Один із прийомів - неправильне написання назви відомої фірми, наприклад, Bogati замість Bugatti; написання назви країни, наприклад, ITALY замість прийнятого made in Italy; спотворення відомого логотипу, приміщенням його, наприклад не в ромб, а в квадрат або в коло. Свідченням фальсифікації може служити відсутність тих чи інших елементів маркування, обов'язкових для конкретних виробників. При продажу газових кранів зустрічається і така примітивна форма обману, як заміна на водопровідному крані рідної ручки на жовту - газову (газові крани коштують дорожче). Звичайному покупцеві важко відрізнити підроблений кульовий кран від оригінального. Ось декілька простих порад, як в деяких випадках це можна зробити. Перш за все, визначте для себе ступінь ризику від установки ненадійних кульових кранів. Якщо це система опалення в заміському будинку, то підробка середньої якості буде не так вже й небезпечна - тиск в системі не більше 3-х атм, стрибків немає, температура води не вище 85 ° С. Низька ціна таких кранів зможе компенсувати певний ризик від їх експлуатації. Інша справа, якщо запірна арматура встановлюється в системах водопостачання, газопостачання, а також в будь-яких сантехнічних системах багатоквартирних житлових будинків. Ціна економії може виявитися занадто високою, тому вибирати кульові крани надійніше за все з асортименту визнаних світових виробників, таких як: RBM, FI V та ін.. Купуючи кульові крани у офіційних дистриб'юторів цих фірм, Ви будете застраховані від підробок


Якщо немає можливості придбати вироби безпосередньо у дистриб'ютора, можна зв'язатися з ним по телефону і уточнити, чи є він офіційним постачальником що цікавить Вас продавця. Деякі виробники на інтернет-сайтах розміщують робочі креслення своїх виробів. Не зайвим буде дізнатися все про маркування, розміри, вагу, інші ознаки, що цікавить Вас вироби, і по них визначити його автентичність. Якщо на такі організаційні заходи у Вас немає часу, можна скористатися деякими практичними порадами: 
• уважно огляньте маркування на корпусі крана, якщо перекручені назва фірми або графіка логотипу, коли вказано тільки назва країни замість Made in ..., якщо в дату виробництва позначений ще не наступив місяць або у маркуванні відсутні елементи, обов'язкові для даної марки крана, це - підробка
• якщо поверхня корпусу нерівна, на ній є напливи, мікротріщини, збільшена товщина стінок, значить кран виготовлений методом лиття; це - підробка;
• якщо кран має сталевий кульовий затвор, що можна визначити за допомогою магніту, це теж підробка
• якщо дзеркало кульового затвору тьмяне чи мутне, це - підробка
• якщо корпус крану виготовлений з цинку або силуміну, це - підробка, переконатися в цьому можна, злегка подряпано нікелеве покриття корпусу, якщо під ним проступить сріблястий колір, це - цинк, якщо білий - силумін, латунь має світло-жовтий колір. 


На жаль, склад матеріалу без складного хімічного аналізу визначити неможливо. Як показали дослідження, проведені фахівцями, з восьми випадково відібраних на ринках кульових кранів - шість виявилися виготовленими з нестандартних сплавів з підвищеним вмістом свинцю, заліза, алюмінію, цинку. Підвищений вміст свинцю у воді несе велику небезпеку для здоров'я людей. Неможливо візуально виявити і інший небезпечний вид підробки - витончені стінки корпусу. Тільки розпилявши кран можна виміряти їх товщину. Якщо товщина стінок 1 мм і менше, кран може зруйнуватися від невеликих коливань тиску або механічних напруг. Певною гарантією від підробок такого типу може бути наявність у продавця сертифіката відповідності та гігієнічного сертифіката на виріб. Втім, як ми вже говорили, повну гарантію автентичності кульового крана може дати тільки офіційний дистриб'ютор фірми-виробника.

Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz