Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1277
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Мідні  труби

.


Мідний трубопровід мабуть, є лідером серед елітних трубопроводів. 

Мідні труби володіють антибактеріальними властивостями, витримує високий тиск і температуру. Мідні труби не бояться ультрафіолету (як поліпропілен), має низький коефіцієнт теплового розширення. Мідний трубопровід на паяних твердим припоєм витримує навантаження до 40 атмосфер і температуру до 600 градусів Цельсія, його можна замонолічівать в підлогу і стіни (але в цьому випадку треба передбачити захист від стирання при коливаннях температури теплоносія, варіантів багато: застосувати трубу в оболонці, гофро-трубу, ізоляцію і т.д.) 
У випадку з опаленням треба врахувати можливість гальванічних процесів: алюмінієві радіатори краще не застосовувати, а сталеві використовувати лише в закритих системах. 

Властивості міді 

Мідь піддається обробці при будь-якій температурі. Як правило, технологічні якості матеріалу обмежується при зниженні температури - матеріал стає ламким. Особливо яскраво ця проблема спостерігається у штучних матеріалів. Мідь є в даному випадку винятком. З падінням температури пластичність і твердість міді зростають. Допустимий робочий тиск для мідних труб складає від 27 до 229 атмосфер при 100 град. С (в залежності від діаметру труби і товщини її стінки). Дана властивість міді дозволяє їй не боятися багаторазового заморожування і розморожування. Подібні температурні навантаження витримують лише два матеріали, що застосовуються в інженерних комунікаціях: високосортна нержавіюча сталь і мідь. 

Універсальність застосування

Важливою властивістю міді є її універсальність. Жоден інший матеріал, вживаний в побуті та на виробництві, не може зрівнятися з міддю в багатосторонності її застосування. Мідні труби і фітинги одного стандарту застосовуються для всіх видів інженерних комунікацій - для постачання питною водою, газоподібним і рідким газом, паливом у холодильних системах, системах опалення, кондиціонування. Широкий асортимент труб і фітингів дозволяє спроектувати і змонтувати систему, що оптимально відповідає вимогам конкретного об'єкта. 
Про надійність застосування мідних труб говорить той, факт, що їх використовують у теплообміннику газових водонагрівачів, гальмових системах автомобілів, гідравліці літаків. 
Мідь практично цілком піддається повторної переробки (це повністю підтверджується звичними для нас повідомленнями в засобах масової інформації про розкрадання міді). Підраховано, що близько 80% всієї міді, коли-небудь виплавленої на Землі, до цих пір знаходяться в експлуатації. 

Довгий термін служби 

Мідь відрізняється надзвичайно довгим терміном служби: вона не старіє, не псується, - вона зберігає свою первісну міцність. Мідні труби і фітинги служать стільки, скільки існує сама будівля. Якщо монтажна організація хоче мати задоволених клієнтів, а клієнти чекають від неї довговічні і безвідмовно працюють комунікації, то правильним вибором матеріалу в цьому випадку буде мідь. Вона слугуватиме ще й майбутнім поколінням. 

Здоров'я та безпека 

Мідь - це природний матеріал, тисячоліттями що застосовується для виготовлення питних судин, трубопроводів і водонакопичувачів. Жоден інший матеріал не перевершує мідь в її нешкідливості. Адже труби і фітинги володіють бактереціднимі властивостями, таким чином забезпечуючи надійне та нешкідливі постачання питною водою. Мідні труби і фітинги ідеально захищають воду від зовнішніх впливів. Вони непроникні як для шкідливих та дурнопахнущіх речовин, так і для кисню, що особливо важливо для опалювальних систем. 
Існує думка, що хлор, розчинений у воді утворює шкідливі для здоров'я оксиди і веде до швидкого руйнування труб. Висновок безпідставний. Так як існуючий у воді хлор, входячи в реакцію з міддю утворює нерозчинну речовину тенор, яка додатково захищає мідну трубу і збільшує термін її служби. Ситуація, при якій хлор може руйнувати мідну трубу практично неможлива, тому що в цьому випадку потрібна така концентрація, яка може нашкодити здоров'ю людини. 

Висока ефективність 

Мідь це не тільки цінний матеріал, вона ще й надзвичайно економічна. У порівнянні з витратами на системи інших матеріалів мідні установки повністю конкурентноздатні, вони аж ніяк не настільки дорогі, як багато хто стверджує. Мідь гарантує саме те, що очікує замовник - високий рівень ефективності. 

Заслужена повага у робітників-професіоналів 

Мідь це зручний матеріал для монтажних робіт з встановлення мідних труб і фітингів. Тим клієнтам, які віддають перевагу відмінну якість, професіонал завжди рекомендує використовувати мідні установки. Для клієнта в першу чергу важлива прекрасна сумісність і відмінна якість матеріалу. У даному випадку мідь - це правильний вибір. 

Властивості мідних труб 

Для виробництва труб і фітингів застосовується мідь марки CU-DPH по DIN 1412 - це фосфородезоксоксідірованная мідь з наступним вмістом Cu + АG> 99,90% і залишковим вмістом фосфору 0,015-0,040%. Цей сорт міді забезпечує потужні антикорозійні властивості, легко піддається пайку і зварювання, а також при тривалій експлуатації не втрачає своїх фізичних властивостей (твердості, пластичності і т.д.). 


Особливості властивостей мідних труб: 

- Тепловий коефіцієнт лінійного розширення (ТКЛР) міді 0,017 (мм / м * К), що в 6 ... 8 разів нижче, ніж у у полімерів; 
- Теплопровідність міді 394 (Вт / м * К) тобто в 4 рази вища, ніж у сталі; 
- Мідь стійка до дії УФ-випромінювання; 
- Мідні труби абсолютно непроникні для газів; 
- Мідь має бактерицидну дію; 
- Діапазон робочих температур мідних труб дуже широкий - від мінус 200 до плюс 500 ° С; 
- Мідні труби не бояться заморожування у заповненому водою стані на відміну від 
сталевих, завдяки пластичності міді; 
- Мідь не схильна до корозії в звичайній воді. 
- Мідні труби не старіють і не псуються. З часом вони покриваються тонким шаром оксиду, який не впливає на їх міцність. 

Завдяки своїм чудовим властивостям мідні труби відмінно зарекомендували себе в трубопроводах систем опалення, холодного та гарячого водопостачання, маслопроводу, газопроводах, трубопроводах стисненого повітря, пари, рідких вуглеводнів (бензину, солярки і пр.), холодоагентів, в холодильних установках і кондиціонерах. 

Труби з міді дуже технологічні: їх легко різати і гнути. Техніка з'єднання мідних труб легка і надійна. Найбільш поширеною технікою з'єднання є капілярна високотемпературна пайка. Даний спосіб заснований на капілярному ефект, суть якого полягає в тому, що при певній відстані між стінками двох поверхонь рідина підніметься вгору по капілярах, долаючи силу тяжіння. Саме цей ефект дозволяє припої (рекомендований - срібно-бронзовий, але ні в якому разі не свинцевий) рівномірно поширюватися по всій поверхні незалежно від положення труби (можна, наприклад, подавати припой знизу). Для досвідченого монтажника мідні труби і фітинги - це оптимальні робочі матеріали, так як вони: 

- Однаково придатні для оснащення нових і старих будівель, 
- Легкі в обробці на будь-якому будівельному ділянці: при огібаніі кутів, отворів і інших можливих перешкод, 
- Забезпечують простий і швидкий монтаж, 
- Не вимагають багато місця при складуванні, 
- Мають зовнішній вигляд на відкритих поверхнях 

У мідних труб більш низький коефіцієнт шорсткості Кш = 1,5 ... 2) * 10 ^ -6 м, ніж у сталевих (Кш = 200-10 ^ -6) і навіть полімерних (Кш = 8 * 10 ^ -6) труб. Це збільшує їхню пропускну здатність і дозволяє застосовувати труби малого діаметру. 

Які негативні властивості є у мідних трубопроводів? 

Негативні моменти чисто "психологічні": 
- Що склалося уявлення про отруйність оксидів міді, що відштовхує багатьох споживачів при виборі труб 
- Що склалося уявлення про величезну вартості монтажу мідного трубопроводу 
- Якщо в будинку змонтовані системи водопостачання та опалення, то необхідно їх берегти від розкрадачів цветмета: надійно замикати підвали і горища, виключити доступ до стояках.



Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz