Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1278
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Арматура  та  пристрої  для  опалювальних  приладів

.

 Високий рівень комфорту в приміщеннях немислимий без запірно-регулюючої арматури опалювальних приладів. Завдяки їй вирішуються такі завдання, як регулювання тепловіддачі опалювального приладу, а також його відключення від системи опалення в разі аварії або при проведенні профілактичних робіт. 

Арматура для опалювальних приладів: 

Вузли підключення радіаторів 
Ручні регулюючі вентилі 
Термостатичні вентилі 
Термостатичні головки
Зливні кульові крани
• Повітроспускні крани "Маєвського"

Вузли підключення радіаторів - це запірно-регулююча арматури, яка встановлюється на підводках до радіаторів. Клапани RLV-K призначені для відключення окремого компакт-радіатора, з метою його демонтажу або технічного обслуговування без спорожнення всієї системи опалення. Спорожнювання і заповнення відключеного компакт-радіатора здійснюється за допомогою спеціального спускного крана. Із заводу-виробника запірний клапан RLV-K надходить готовим для застосування в двотрубної системі опалення. Для використання в однотрубної системі опалення, в клапані слід відкрити перемичку, за допомогою штифтової шестигранного ключа.

Ручний регулюючий вентиль - це пристрій для ручного регулювання тепловіддачі опалювального приладу. Регулювання тепловіддачі в автономній системі опалення за допомогою конусних вентилів і кульових кранів здійснюється вручну і вимагає постійної уваги. З його допомогою можна здійснювати плавне регулювання подачі теплоносія в радіатор. Його використання виключає виникнення гідравлічного удару при заповненні водою порожнього радіатора.  Не слід замість радіаторного вентиля ставити кульовий кран! Він створений для роботи в двох режимах - повністю закритий або повністю відкритий. Проміжне регулювання кульовим краном - малоефективне. На нижню (зворотню) підводку установка ручного регулюючого радіаторного вентиля - недопустима!

Не завжди можна точно відрегулювати тепловіддачу опалювального приладу за допомогою ручного радіаторного вентиля для підтримки заданої температури в приміщенні. 

 Приладом, позбавленим цих недоліків, є автоматичний радіаторний регулятор - терморегулятор (наприклад, DANFOSS). Він самостійно забезпечує підтримання заданої температури в приміщенні шляхом автоматичного регулювання теплообміну радіатора, при цьому працює без додаткового джерела енергії і поєднує в собі функції датчика температури і водяного клапана. Терморегулятор - це пристрій, який допомагає економити до 20% теплової енергії, яка використовується на опалення будівель, забезпечуючи зменшення витрати палива, що спалюється і, таким чином, скорочуючи викиди в навколишнє середовище.
Після установки терморегулятора на радіатор немає необхідності відкривати вікна для регулювання температури в приміщеннях - вони будуть підтримувати її автоматично в заданому діапазоні.
Сьогодні розроблені конструкції терморегуляторів для всіх типів систем опалення. Місцем їх установки служить подаюча підводка до опалювального приладу.

Існує два типи терморегуляторів: рідинні і газонаповнені. Прилади з газовим наповненням характеризуються практично миттєвою реакцією на зміну температури в приміщенні. Термін служби таких терморегуляторів досить тривалий - понад 20 років. Ефективність застосування терморегуляторів в опалювальних приладах підтверджена світовим і вітчизняним досвідом. Їх використання дозволяє економити до 20% теплової енергії в опалювальний сезон. Термін окупності приладів - не більше 1,5 років. 

В основі роботи термостатичного регулятора лежить принцип прямої дії температури повітря на подачу тепла в приміщення. Будь-який радіаторний терморегулятор (термостат) складається з двох частин: керуючої - термостатичної головки з вбудованим або виносним датчиком, за допомогою якої користувач встановлює задану температуру; керованою - безпосередньо регулюючого клапана
Загальний принцип роботи терморегулятора полягає в наступному. При перевищенні температури вище заданої керуюча частина цього приладу посилає сигнал на закриття клапана, який передається вихідним ланкою термостатичної головки на вхідна ланка регулюючого клапана. Під впливом керуючого сигналу регулюючий клапан закривається і перекриває подачу теплоносія в опалювальний прилад, тим самим знижуючи температуру в приміщенні. При зниженні температури повітря в приміщенні нижче заданої, термостатичні головка посилає сигнал на відкриття клапана і пропуск теплоносія в опалювальний прилад.

Латунний кран "Маєвського"  застосовується в інженерних мережах для відведення повітря із систем опалення, що підвищує їх ефективність.
Установка кранів Маєвського в  опалювальні прилади дозволяє видаляти повітря і тим самим забезпечувати аварійну безпеку і довготривалу службу приладів.
 

 Ручне повітрявідведення, або як їх ще називають, крани "Маєвського",  характеризується граничною простотою: канал скидання газу або повітря відкривається і закривається вручну, за допомогою викрутки, за допомогою переміщення регулятора ігольчого типу. 

Ефективність функціонування, як самих опалювальних приладів, так і всього опалювального контуру безпосередньо залежить від того, наскільки якісно і своєчасно виводяться гази, які скупчуються в найвищих точках системи. Питання вже не в тому, мати або не мати повітрявідводчік на кожному опалювальному приладі, а, скоріше, в тому, який з них буде краще виконувати свої функції, ручний або автоматичний. І якщо західноєвропейські фахівці частіше зупиняють свій вибір на автоматичному, то в середовищі вітчизняних фахівців побутує такий жарт: «Краще автоматичний, але ... ручної! » 

Справа в тому, що в автоматичних повітрявідводчіков випускний канал з голкою часто замулюється, забруднюється або підтікає, особливо у зв'язку з поганою якістю підживлюючої води. Бувають і такі випадки, що він просто не спрацьовує без будь-яких видимих причин. І ще один нюанс: якщо повітрявідводчік вбудовується в сам опалювальний прилад, то поплавок знаходиться в горизонтальному положенні, обмежуючи можливість його зрушення. 

Інша річ - ручний
повітрявідводчік: не сподіваючись на автоматику, завжди можна спустити повітря або що накопичився газ вручну.







Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz