Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1277
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Як вибрати унітаз?

.

За розрахунками фахівців, статистика говорить про те, що в середньому людина проводить у своїй вбиральні близько п'яти років (!) за весь період свого життя. І від того, яким буде цей час, комфортним або, навпаки, багато в чому залежить від основного знаряддя вашого туалету, за допомогою якого ви рятуєте організм від деяких витрат своєї фізіологічної життєдіяльності - унітазу. Тому при покупці унітазу не варто поспішати, і купувати першу зовні вам сподобався. Інакше ваша вбиральня може перетворитися не тільки в місце звільнення організму від непотрібних елементів, але і додавати вам додаткові фізичні навантаження на м'язи стегон і тазу. Які, з урахуванням ваших основних цілей, і заняття, будуть, як правило, дуже не бажані, і вносити один лише дискомфорт. 
Щоб уникнути фізичного дискомфорту при безпосередньому користуванні унітазом, необхідно, щоб його розмір, висота і форма, не створюювали б незручного положення ваших ніг і тазу. 
Визначити, якими мають бути найбільш підходящі для вас ці параметри, можна тільки на практиці. Тому, в обов'язковому порядку підніміть кришку вибраного вами унітазу і трохи посидьте на ньому. Для сором'язливих, в даній ситуації радимо переступити через недоречний комплекс, і не соромитися присісти на унітаз у присутності продавця та відвідувачів магазину, в якому ви робите покупку. Адже на кону стоїть зручність і комфорт, як вас самих, так, можливо, і ваших близьких. 
Коли ви будете сидіти на унітазі, м'язи ваших ніг не повинні бути напружені, і ви не повинні відчувати незручності, дискомфорту та напруги в області тазу при його опорі на коло унітазу. Інакше, більш-менш тривалий час, що ви будете проводити в туалеті, може для вас стати в деякій мірі болісним. Якщо, звичайно, ви через якийсь період часу не звикнете до такого роду мимовільним фізичних навантажень.
Основними, великими, вже готовими складовими елементами унітазу є чаша і зливний бачок.


Чаша унитаза

Чаші, залежно від методу зливу води, і розташування отвору, куди вона йде, поділяється на три види: тарілчасті, козирькові і воронкоподібні. 
Тарільчасті унітази складаються з чаші з платформою всередині, яка нагадує своїм зовнішнім виглядом тарілку. Вони зручні тим, що при самому процесі дефекації ви уникнете потрапляння крапель води, викликаних бризками з лунки, завжди до певного рівня наповненою водою, на опущені у внутрішню частину чаші окремих ділянок тіла. 
Сидячи на воронкоподібному унітазі при цьому процесі, навпаки, нерідко можна відчувати неприємні відчуття від потрапляють на ці ділянки тіла бризок води. Внутрішня частина таких унітазів являє собою лійку, лунка в якій, розташована, як правило, в самому центрі чаші. Але при цьому воронкоподібний унітаз позбавить вас від бризок води при її змивання. 
Золотою серединою є унітази козирькові, внутрішня частина яких складається з платформи розташованої під певним кутом щодо підлоги, що закінчується лункою у своїй нижній частині. Кут цієї платформи становить зазвичай 30-45 градусів. Завдяки такій внутрішньої конструкції чаші, ви напевно, будете захищені від неприємних крапель, як під час дефекації, так і при змивання води.


Бачок і механізм змиву

Бачки бувають двох видів: підвісні (високо розташовувані), і низько розташовувані. Найбільш часто у продажу ми можемо побачити низько розташовувані бачки. І це не дивно. Вони користуються найбільшим попитом по відношенню до підвісних, з кількох причин. 
По-перше, такі унітази виглядають значно краще і сучасніше, ніж з високо розташованими бачками. До того унітаз з низько наявним бачком візуально створює відчуття більшого об'єму приміщення туалету. 
По-друге, їх значно легше встановлювати. Особливо це треба враховувати, якщо ви, з метою економії коштів, будете робити це своїми руками, не вдаючись до послуг сантехніків.
По-третє, за рахунок низького розташування, вони значно полегшують догляд за ними. Ви в будь-який час можете без особливих зусиль протерти бачок від пилу, або помити його з використанням дезинфікуючого засобу. Для цього вам не доведеться тягнутися наверх до високо розташованому бачка, нести в туалет табуретку, або залазить на кришку унітаза, щоб успішно досягти бажаного.
Але у унітазів з високо підвішеними зливними бачками є одна, хоч і не дуже значна, але свого роду перевага. Вода, при змивання унітазу такої конструкції промиває чашу дещо краще, за рахунок енергії швидкості води, яку вона встигає придбати, роблячи шлях по вертикальному стоку, що значно перевищує шлях води змивання з бачка прикріпленого на рівні чаші. Це дозволить вам дещо рідше вдаватися до послуг йоржика. 
Якщо ви все-таки зупините свій вибір на унітазі з високо наявним зливним бачком, і у вашому будинку стоїть лічильник на кількість споживаної вами води, то рекомендуємо вам його купувати з механізмом, який контролює обсяг спускаючої води. Тобто поки ви будете тягти за ручку спуску, вода буде промивати чашу унітазу, в залежності, від визначеної самим вами необхідної кількості води. 
Точно так само краще, щоб кнопка спуску на унітазі з низько розташованним бачком дозволяла самостійно контролювати обсяг спускаючої води, а не спустошувати відразу всю ємність бачка. 
Існує ще й інший вид механізму змиву, що дозволяє економити на кількості змиваємої води, який часто використовують на бачках з низьким розташуванням. Це - дворежимний змив. Натискання однієї кнопки служить для змиву великого обсягу води, а інший - для малого. 
Але найбільш економічним є такий механізм змиву, за допомогою якого ми самі можемо регулювати обсяг спускаємої води. 
Не менш важливим у механізмі змиву унітазу є деталі його складові. Найкращим варіантом буде, якщо всі основні елементи, на які йде навантаження, виготовлені з металу. Якщо іноді на унітазі металеві ланцюжки рвуться, що вже казати про пластмасові деталі, однозначно поступаються по зносостійкості і довговічності. Тому економія завжди повинна бути в розумних межах.


Матеріал і кріплення унітазу

Матеріал, з якого виготовляють як самі чаші, так і корпус зливних бачків унітазу може бути різним. Є вироби з чавуну, пластику, порцеляни, полуфарфора, санфаянса, і навіть з дерева, обробленого спеціальним покриттям. Але найбільш широке застосування отримали керамічні вироби з різновидів фарфору та фаянсу, між якими істотної різниці немає, в тому числі і в ціні. Але все-таки радимо купувати унітази, виготовлені з порцеляни, так як до нього, як правило, більш надійно прилипає глазурне спеціальне покриття, яке служить для захисту та зміцнення виробу, і надає йому приємний вигляд. 
Не рекомендується купувати унітази з чавуну. Тому що, незважаючи на емальоване покриття, мабуть, через енергетичного впливу металу на організм, такі вироби проводять відчуття не домашньої обстановки. До того ж, емаль, що покриває чавун, відносно швидко лопається.
Вироби з інших матеріалів: дерева, скла, мармуру, і тим більше, дорогоцінних і напівкоштовних металів, практично неможливо зустріти у повсякденному продажу. Такі речі, як правило, виготовляють на замовлення.
Колірна палітра кольорів унітазів теж може бути найрізноманітнішою. І якщо ви, вирішите вибрати унітаз під колір шпалер або стін вашого туалету, наприклад, яких-небудь строкатих забарвлень, то краще не купуйте його з числа самих дешевих. У них зазвичай використовують дуже неякісне кольорове глазурне покриття, при виробництві потребує не великих матеріальних витрат. Звідси і мала собівартість вже готового виробу. 
Таке покриття дуже швидко лопається, і відщеплюється від основного матеріалу в постійно прогресуючому процесі.
При виборі унітазу, обов'язково зверніть свою увагу на кріплення, яке фіксує коло з кришкою на чаші унітазу. Бажано, щоб воно було на металевих болтах. По-перше, таке кріплення значно надійніше, ніж на пластикових болтах: набагато довше прослужить не розгойдуючись. Чому ви не будете їздити на цьому колі з унітазу, і постійно його поправляти в правильне положення. По-друге, металеве кріплення дуже часто зроблено так, що платформа кола унітазу трохи піднята, звичайно на 1 см, що сильно полегшує збирання цієї частини чаші. 

На закінчення скажемо й про деякі інші різновиди унітазів.
Можна купити або замовити унітаз з прихованною зливною системою. Бачок в ній вбудовують в стінну нішу на глибину приблизно один метр, а чашу кріплять до поверхні цієї стіни. У такому туалеті створюється відчуття найбільшого вільного простору. А так само, що важливо, у ньому значно полегшується прибирання. 
З недавнього часу в Україні з'явилася інша, оригінальна, і дуже зручна система біде, яка промиє не тільки унітаз, але і забруднені ваші ділянки тіла водою з відрегульованою вами самими температурою. Потім просушується теплим потоком повітря. Таке біде можна оснастити і кондиціонером, які автоматично витягають неприємні запахи. Але такий унітаз-біде може дозволити собі далеко не кожен: вартість біде в середньому від 3-х до 5-ти тисяч євро. 
Ось по більшості і є ті питання, з якими зазвичай стикаються при виборі унітазу. Питання ціни вирішується для кожного з нас окремо, але ще раз повторимо - дешевий виріб рідко буває ще й якісним.


Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz