Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1278
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Каналізація на дачі

.

Що робити якщо на дачі немає міської каналізації, а Ви звикли до міського комфорту? Звичайно, найпростіший варіант - будиночок в кінці городу. Але ходити в туалет по морозу задоволення сумнівне. Доводилося особисто сидіти взимку, знизу дует морозний вітер - хто знає, той зрозуміє. Ось на своїй дачі довелося вирішити таку інженерну задачу.

Треба сказати, що для мене це був великий експеримент за свій рахунок. Треба було зробити слив, що зможе увібрати в себе душ, туалет, раковину на кухні, посудомийну і пральну машини. Такої кількості техніки немає ні у кого в окрузі.
Саме по собі в такій каналізації нічого особливого не було крім одного, вона вся виконана трубою діаметра 50мм. Оскільки каналізаційні труби не прикрашають інтер'єр і заважають встановленню кухонних меблів, їх розведення було вирішено виконати всередині стіни, під гіпсокартоном. Будинок у мене двоповерховий, і виводити каналізаційний стояк на дах для вентиляції недоцільно. Тому в моїй системі в самому далекому від стояка кінці труби, передбачений зворотний клапан, розташований вище рівня води у ванній на пів метра. Без нього після змиву бачка унітазу, зривається гідравлічний затвор у всіх сантехприладів і смердючі гази з труби проникають в приміщення.

Особливо варто розповісти про те, як підключити унітаз, оскільки існує два варіанти вирішення проблеми: грамотний і дорогий - за допомогою фекального насоса-подрібнювача і, дешевий - за допомогою чого попало і якоїсь матері ...
Зважаючи на обмеженості в засобах довелося обмежитися другим способом. Після довгих походів по будівельних та сантехнічним магазинах мене вже зустрічали зі співчуттям в очах і таємним бажанням випровадити швидше, я звернув увагу на пластиковий перехід з каналізаційної труби 50мм на 110мм. Приклад до поруч стоїть унітазу ... і, о чудо! Практично одягається, беру!
Щоб надіти цей перехідник необхідно виконати наступну процедуру: змастити вихідну горловину унітазу літолого, нагріти над газом перехідники і пробувати її натягнути, поки не охолов. При необхідності процедура повторюється, але головне висмикнути цей перехідник, поки він не охолов на унітазі - взагалі не знімете. Далі все
знежирити самим ретельним чином, переконатися, що перехідник надягає на горловину унітазу з невеликим зусиллям, зняти його. Потім нанести силіконовий герметик (бажано оцтовий - найбільш стійкий до води, який знайдете) на зовнішню частину випускної труби унітазу і внутрішню частину перехідника. Одягти перехідник на горловину унітазу. Бажано розташувати його так, щоб пряма частина перехідника опинилася внизу - так можна уникнути засмічень і застою в звуженні. Через добу герметик висохне і можна приступати до подальшої збірці.
Тепер перейдемо до колектору-відстійники. Спочатку планувалося Шамба пристойних розмірів, але як я вже зазначав раніше, скрутність в засобах внесла свої корективи. Довелося обмежитися тимчасовими заходам, які виявилися досить довгостроковими, бо немає нічого більш постійного, ніж те, що робиться тимчасово.
У двох метрах від будинку була викопана яма, куди врівень із землею була встановлена 200 літрова бочка з-під ПММ. У стінках бочки були виконані 2 отвори. Одне на відстані 50 мм від верху іншого - 250-300мм. Діаметр кожного отвору трохи менше діаметра гумової муфти, яку використовують при встановленні пластикової труби діаметром 50мм в чавунну - 60мм.

Таким чином, злив з домівки входить в бочку через зазначену гумову муфту у верхній частині, а злив з бочки в дренаж виходить через нижню трубу. Вода з бочки забирається не з поверхні, а з невеликою глибини приблизно 200 мм. Це дозволяє зливати тільки воду без застосування фільтрів або грат на трубі без засмічення.
Дренаж представляє собою траншею довжиною 6м на глибині 70см шириною в 2 багнета лопати. Для гарантованого розсмоктування води місце прокладки дренажної траншеї було вибрано між дерев. На дно траншеї слід засипати гравій середньої фракції товщиною близько 200 мм. Також можна використовувати практично будь-які будівельні відходи: бій цегли, каменю, або наприклад як у мене - бита облицювальна плитка, (так була утилізована ціла гора непотрібною старої плитки). Потім близько 100мм піску, після чого була покладена все та ж каналізаційна труба 50мм, тільки в ній було зроблено близько 25 отворів на метр труби. Всі отвори розташовані в нижній частині труби. Труба закінчується вертикальним вентиляційним відведенням з парасолькою на висоті 0.5м над рівнем землі.
Вся ця конструкція без засмічень відпрацювала з березня по листопад. Місячний витрата води близько 12-15 кубометрів води. Бочка ніколи не наповнюється, туалет прочищати не доводилося.
Хоча так стоки зливати і не можна, але якщо замислитися ніж посипають вулиці взимку, як забруднюю промисловими відходами землю, то така каналізація, на мій погляд має право на тимчасове існування. Цей спосіб варто використовувати лише як тимчасову міру. Адже для грамотного рішення необхідно було спорудити септик ...
Комфорту Вам і тепла, сподіваюся що мій досвід стане в нагоді в житті.


Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz