Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1278
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Каналізація.  Питання - відповідь

.

 
Питання № 1: При монтажі мого будинку будівельники через стіну туалету з стояка вивели пластикову трубу діаметром 5 см. під коник будинку. Вони сказали, що це потрібно для провітрювання каналізації для дачі, яку я збираюся встановити, щоб не було запаху. Чи правильно вони зробили? Мені ця труба фасад спотворює. Спасибо! Марина.  

Відповідь:  Мадам! Відчуваю глибоке захоплення Вашої проникливістю. Будь-яка річ має виглядати красиво, органічно. Інакше, навіщо, наприклад, ми проводку в стіну закладаємо, довбали сотні метрів міцного бетону і т.д. Тепер до нашого випадку. 

Він із серії "чув дзвін, та не знаю де він". Добре хоч Ваші будівельники взагалі знають про це. Так, дійсно, труба потрібна і називається вона фановий стояк. Служить вона для організації циркуляції повітря в системі автономної каналізації. На кришці локальної очисної споруди, існує пзабірний отвір, через який компресор забирає повітря і закачує його в Вашу АСТРА 5, 8 і так далі. Відпрацьований повітря по каналізаційній трубі потрапляє в стояк, а потім, через фановий стояк в атмосферу. В іншому випадку він через сантехніку потрапить до Вас у туалет і створить неповторний аромат. Все просто, але при реалізації цього завдання будівельники допустили дві помилки: 
Діаметр фаново стояка повинен бути такий же, як і каналізаційного (в нашому випадку 110 мм.). Інакше в місці звуження створитися пробка подібна автомобільної та частина повітря все-таки надійде у Ваш туалет;
Фановий стояк (бажано вертикальний) повинен проткнути дах і вийти з неї не менш ніж на 30 см. У разі виведення під коник, за певних погодних умовах, можливе попадання запаху в будинок через вікна та кватирки.


Питання № 2: Скільки коштує експлуатація каналізації заміського будинку? 

Відповідь: Вартість експлуатації складається з двох параметрів - це вартість електроенергії та вартість технічного обслуговування.


Питання № 3: Читав про те, як використовувати відпрацьований мул з локальних очисних споруд. Написано скрізь по-різному: хто пропонує відразу на грядки, хто спочатку підсушити, а хто під плодові та городні взагалі не укладати. Сумніваюся я - як би козленочком не стати.
 
Відповідь: Я так розумію, що під локальною очисною спорудою Ви розумієте станцію глибокого біологічного очищення стічних вод, з яких раз на 3 - 6 місяців потрібно видаляти відпрацьований активний мул. 
Справа в тому, що більш примітивний септик той же є локальною очисною спорудою, але регулярно відкачуваний з септика асенізаційної машиною отстой не є відпрацьованим мулом, а являє собою не перероблений фекальний осад, що збирається на дні септика. 
Що стосується надходження з септика очищеної води, то її вигляд і запах відбивають бажання використовувати її для поливу навіть лопухів (як Ви правильно висловилися, що можна козленочком стати). 
Як відомо, ступінь очищення води в септику не перевищує 70%. З септика рідина повинна надходити на поля аерації для доочищення. 
Що стосується зовнішньої каналізації на основі станцій глибокого біологічного очищення стічних вод, то відпрацьований активний мул за запахом та зовнішнім виглядом дуже схожий на звичайний річковий. І нічого страшного не буде ні в тому, ні в іншому випадках, про які Ви говорите. 
Я роблю таким чином: якщо відкачують мул восени, а попереду зима і заморозки, то вкладаю на грядки, під садові дерева і чагарники; якщо відкачують мул по весні - попереду літо, то на компост.


Питання № 4: Дещо що прочитав щодо локальних очисних споруд і, на мій погляд, у мене ідеальні умови для автономної каналізації: вихід з будинку самопливом на глибині 0,6 м., далі вхідна труба 0,8 м., вихід зі станції на глибині 0,5 м. і через 1,3 м. введення вихідний труби в обвідну канаву на глибині 0,65 м. Питання в тому, куди буде подіватися вода від зливу взимку, коли все і відвідна канава замерзне. Адже вода з випускної труби ледве капає і навіть при помірних морозах може замерзнути. 
 
Відповідь:  Дійсно, Вам пощастило і автономна каналізація обійдеться Вам значно дешевше, тому що виключаються колодязі, напірні і насосні пристрої, довгі трубопроводи тощо, які в більшості випадків присутні в зовнішньої каналізації.
У локальних очисних споруд при роботі відбуваються два процеси: нітрифікації і денітрифікації, при яких відбувається виділення тепла, плюс робота компресора і утеплений верх станції. 
При відстані 1,3 метра, які Ви вказуєте вода з випускної труби не замерзне. При більш значних відстанях ми рекомендуємо в простір між утеплювачем труби і самої трубою монтувати самопідігріваючий кабель, що автоматично включиться при зниженні температури і вимикається при потеплінні.


Питання № 5: Що таке аеротенк, і навіщо він потрібен?

Відповідь: Аеротенк - це камера в локальні очисні споруди, в якій відбувається остаточне руйнування стоків за допомогою мілкопузирчатої аерації. Повітря, що знаходиться в бульбашках, підтримує життя аеробних мікроорганізмів, а ті, у свою чергу, розкладають органіку. Це основна частина локальної очисної споруди, яку ми називаємо станцією глибокого біологічного очищення стічних вод, так би мовити серце станції. 
У цьому основна відмінність станції біологічної очистки стічних вод від септика. 
Септик аеротенків не володіє. Біологічне очищення стічних вод у септику здійснюють анаеробні мікроорганізми, що функціонують без доступу кисню. Процес очищення стоків у септиках, вигрібних ямах, первинних відстійниках заснований на роботі цих бактерій і характеризується наявністю поганого запаху і невеликий ефективністю очищення. 

До відома: аеротенк (aerotank) перекладається як ємність з повітрям, септик (septic) перекладається з латинської як гнильний.


Питання № 6: Ми збираємося встановити дощоприймачі під водостічними трубами. Чи можна поєднати дощоприймачі в ланцюг з кожного боку будинку і, потім, відвести воду в зливовий колодязь? 

Відповідь: Дощоприймачі не можна поєднувати в такий ланцюг, коли з кожного попереднього дощоприймача труба увійде в наступний і т.д., тому що кожен дощоприймач має певну пропускну здатність і, приєднавши до нього попереднього елемента, ви збільшуєте обсяг стоку, з яким він може не впоратися. Слід робити відвід від кожного дощоприймача окремо, підключаючи його до загальної каналізаційної труби, яка укладається в грунті.


Питання № 7: Чи можна відводити воду з водозбірних лотків в систему побутової каналізації котеджу, наприклад в каналізаційний колодязь або септик?

Відповідь: Ні. Підключення дощових стоків у побутову каналізацію (колодязь) заборонено Сніпом. Якщо ж Ви підключите скидання з водовідвідної системи (стоки, зібрані лотками) в септик, Вам доведеться викликати ассенізацыйну машину після кожного щодо сильного дощу, тому що септик буде поповнюватися дуже швидко.


Питання № 8: Вода з грунту надходить у підвал, що робити? Чи може установка лотків усунути цю проблему?

Відповідь: Гідрозахист - це комплекс різних заходів. Водовідведення, тобто встановлення водозбірних лотків, тільки частина цих заходів. Установка водовідвідної системи, безумовно, допоможе вирішити Вашу проблему, але, перш за все, Вам необхідно захистити Ваш підвал від грунтових вод, які, судячи з усього, надходять в підвал Вашого будинку. Для цього Вам необхідно правильно виконати гідроізоляцію підвалу і, можливо, зробити пристінний дренаж.


Питання № 9: Які бувають біотуалети, як вибрати найбільш відповідну модель? 

Відповідь: На Україні в основному представлені біотуалети голландського виробництва. Незважаючи на імпортне походження, вони зовсім не дорогі. У біотуалетів є верхній бак і нижній. Обсяги у них можуть бути різними. У надзвичайних моделях ємність нижнього бака може становити 10 літрів, верхнього - теж 10 літрів. У моделях трохи більше - ємність верхнього бака може становити 15 літрів, нижнього - 12 літрів. Є моделі з ємністю верхнього бака 15 літрів, нижнього - 21 літр. Такі біотуалети підходять для сім'ї в кілька людей. Біотуалети з великою ємністю можна використовувати і не на повний обсяг. Біотуалети бувають обладнані різною системою змиву. Є моделі з насосами, які працюють від руки, а є - з електричною системою змиву. Біотуалети можуть мати або не мати індикатор рівня стоків, але в будь-якому випадку є можливість визначити момент, коли необхідно спорожнити нижній резервуар.


Питання № 10: Чи можна замінити помаранчеві труби сірими і навпаки?

Відповідь: Можна, при дотриманні правила - однакова товщина стінки і однаковий матеріал.


Питання № 11: Які труби можна рекомендувати для підземної каналізації?

Відповідь: Залежно від глибини прокладки і від наявності додаткового навантаження або ПВХ-трубу SDR34, або ПВХ-трубу напірну, тип С, колір сірий або оранжевий.


Питання № 12: Коли застосовувати вентиляційний клапан Ø50 і коли Ø110?

Відповідь: У випадку довгих вертикальних труб (стояків) - Ø50 - до 2-3 поверхів. На будинок більш 3 поверхів ставиться вентиляційний клапан Ø110 мм.


Питання № 13: Як перекрити каналізаційну систему будинку, щоб навесні зливова і грунтова вода не пішла в будинок?

Відповідь: Не можна об'єднувати дренажну, зливову та будинкову каналізацію саме внаслідок сезонного переповнення. В крайньому випадку, можна зливову систему вивести в дренажну. Для відсічення каналізації зручний дисковий затвор з ПВХ, але користування каналізацією буде виключено. На цей час необхідно передбачити аварійну схему відбору стоків із спеціального збірника фекальним насосом.


Питання № 14: Чому не можна об'єднувати зливову та побутову каналізацію в одну систему?

Відповідь: Переповнюється септик. За наявності дренажного поля після септика необхідно передбачити додаткові резерви по дренажу.


Питання № 15: Чи можна збільшенням ухилу компенсувати невелику глибину прокладання?

Відповідь:  Ухил більше 0,03 неприпустимий. Швидкість потоку вище 1,5 м/c недосяжна.


Питання № 16: Добрий день! Питання по каналізації. У будинку де я живу каналізаційний стояк чавунний та відгалуження до унітазу відповідно теж з чавуну. Тому що будинок старий, то сантехкабіна невелика, відповідно чавунне відгалуження (відведення) довге; унітаз встановлений дуже близько до дверей туалету. Я хочу витягти чавунний відведення і на його місце поставити поліпропіленову каналізаційну трубу (відведення). Напишіть чи можна це робити? Підходять чи по діаметру труби з ПВХ до отвору в чавунному стояку? 

Відповідь:  Ну а чому не можна, можна.Тыльки треба обережно виймати цей відвід і вийматися він буде важко. Для переходу на пластик є спеціальні переходи. Продаються на будь-якому ринку. Для монтажу запросіть краще слюсаря з ЖЕКу.


Питання № 17: Скажіть, чи можна у цегляному будинку ПВХ труби для каналізації вмурувати їх у стіну.

Відповідь:   Ну звичайно можна, тільки якщо щось, то доведеться размуровувати. Можна і в короб прибрати ...


Питання № 18: У чому принципова відмінність між ПВХ і ПП? Мається на увазі труби для каналізації.

Відповідь:   Поліпропіленові труби більш термостійкі - витримують короткочасні стоки до 95 ° С, а то й усі 100 ° С, а ПВХ (не беремося стверджувати точно) до 60 ° С. Від стіралок відводяться стоки температурою до 90 ° С. Труби ПП менше важать за рахунок меншої товщини стінки, маючи при цьому високі характеристики.


Питання № 19: Підкажіть будь ласка, як правильно утеплити каналізацію за межами будинку і чим краще?

Відповідь:   Утеплювати каналізацію нічим не потрібно, достатньо її закопати на глибину не менше 0,7 метра, бажано що б була піщана підсипка під трубою і над трубою. 


Питання № 20:  Чи можу я просто вирити у себе в кутку ділянки яму і спускати туди воду від умивальника?

Відповідь:   Ні, не можете. Це суперечить нашому законодавству.


Питання № 21:  Будівельники поставили санвузол так, що виведення з унітазу сантиметра на 3 нижче нiж введення в каналізацію, відповідно там поставлена пластикова труба - перехідник. При цьому труба ця вся 15-20 сантиметрів в довжину. Чи буде забиватися санвузол?

Відповідь:   Найкраще все-таки переробити, що б потім не було проблем.


Питання № 22:  Як змонтувати санвузол нижче рівня септика?

Відповідь:   Для відведення стічних вод можна використовувати компактну каналізаційну установку, яка являє собою герметичну ємність, оснащену спеціальним насосом з крильчаткою-подрібнювачем.





Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz