Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1278
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Очищення стічних вод - справа тонка

.

Ви хочете, щоб Ваш заміський будинок був упорядкованим в усіх відношеннях, щоб у ньому працював туалет, можна було прийняти ванну або душ, а на кухні спокійно готувати обід і мити посуд? Поза сумнівом, Вам буде потрібно заснована на сучасних технологіях установка очищення побутових і господарських стічних вод. Від очищення стічних вод залежить санітарно-гігієнічні умови проживання власника житла, його комфорт і спокій, і, звичайно ж, естетика будинку.

Очищення стічних вод - це цілий комплекс заходів з видалення забруднень, які містять господарські та побутові стоки. Очищення проходить кілька етапів: 
- Механічне
- Хімічне 
- Біологічне 

Етап механічного очищення, або фільтрація, - це затримання та видалення не розчинених домішок із стічних вод механічними або фізичними способами. Для цього використовуються решітки, сита, жіроловки, пісковловлювачі, іншими словами, - первинні відстійники. Грати використовуються для великих забруднень, а сита - для дрібних. Пісок, шлаки, бите скло, - все, що пропустили грати і сито, виловлюють пісковловлювачі, а домішки легші, ніж вода, - жіроловки. Після проходження механічного етапу з очищення стічних вод видаляється 60-70% мінеральних забруднень. Далі вже «освітлені води» піддаються хімічної або біологічної очистки. 

Хімічна очистка - застосування різних речовин-коагулянтів, які в рідкому середовищі вступають у хімічну реакцію і сприяють зчепленню частинок одна з одною. Очищення за допомогою хімічних добавок коштує досить дорого, тому застосовується не часто. 


Біологічний етап очищення - очищення «освітленої води» мікроорганізмами. Суть методу полягає в тому, що у складі стічних вод є величезна кількість органічних речовин, які є ідеальним живильним середовищем для мікроорганізмів і бактерій. Мікроорганізми розщеплюють органічні речовини до кінцевого продукту - води, вуглекислого газу та ін Для біологічного методу очищення використовуються анаеробні бактерії (живуть за відсутності кисню) і аеробні (для життєдіяльності необхідний кисень).

Біоочищення здійснюється в природних або штучних умовах. У природних умовах очищення стічних вод за участю аеробних бактерій відбувається на полях фільтрації і в біопрудах.

Поле фільтрації - це спеціальні земельні ділянки, призначені для скидання стічних вод і заселені грунтовими аеробними мікроорганізмами. Шкідлива органіка стоку, потрапляючи в грунт, піддається мікроорганізмами окислювальних процесів, у результаті чого утворюються вуглекислий газ і вода. Одночасно відбувається синтез біологічної маси бактерій.

Біопруди - середовище проживання аеробних бактерій, що живуть у воді, де для них створені сприятливі умови: це і мала глибина, і велика кількість водоростей, які насичують воду киснем, та ін. Використання природних об'єктів біологічного очищення стічних вод має ряд обмежень: сезонне функціонування, низька продуктивність, використання великих земельних площ. 

Штучними об'єктами для біологічного очищення аеробними бактеріями є біологічні фільтри і аеротенки. Біологічні фільтри імітують поле фільтрації. Вони являють собою різні за формою поглиблення в грунті, заповнені гранульованим фільтруючим матеріалом - гравій, щебінь, уламки цегли, крупний пісок і пр., на яких живуть колонії бактерій. Це можуть бути - фільтруючі колодязі (найбільш дешеві і прості споруди), поля підземної фільтрації, піщано-гравійні фільтри та фільтруючі траншеї. Ці споруди мають лише конструктивні розходження, і їх використання залежить від типу грунту на ділянці. Принцип роботи штучних біофільтрів той же, що і природних, природних об'єктів. 
Аналогом біопрудах є аеротенк. Аеротенк - це ємність об'ємом до 6 м, в яку за допомогою спеціального пристрою подається повітря. Усередині місткості знаходиться мул, на якому живуть мікроорганізми, які переробляють органічні суспензії стічних вод. Цей метод ще називають активний мул, але суть його - мінералізація органіки - залишається незмінним.

Якщо стічні води мають завишену концентрацію органічних речовин, для їх очищення застосовують анаеробний метод, який не вимагає аерації води. Анаеробна очищення відбувається в металевих резервуарах (метантенки), але цей процес супроводжується виділенням метану та вимагає суворого спостереження за його концентрацією. 

На сьогоднішній день біологічне очищення стічних вод вважається одним із кращих і найбільш ефективним способом очищення побутових і господарських вод. Очищену таким чином воду припустимо застосовувати в технічних цілях, для зрошення земельних ділянок та ін Вітчизняна промисловість подбала про забудовників і запропонувала готові очисні споруди малих габаритів, з нескладним пристроєм і невисокими вимогами до обслуговування. Подібні установки знайшли широке застосування, як для обслуговування приватних житлових будинків, так і на дачних ділянках.


Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz