Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1278
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Водонагівачі  непрямого  нагріву

.

Систему ГВП в індивідуальних будинках і при квартирному опаленні, як правило, монтують на базі котла, що використовується в системі. Це звичайно одно-або двоконтурні газові теплогенератори, що випускаються як у підлогового, так і в настінного варіанті. Підготовка гарячої води в них може бути здійснена також проточним або накопичувальним способом. Необхідно відзначити, що така організація гарячого водопостачання - найбільш проста і зручний спосіб отримати достатню для комфортного життя кількість гарячої води. 

Як правило, у невеликих будинках (до 150 м2) або в сучасних системах поквартирного опалення застосовуються двоконтурні котли з проточною схемою гарячого водопостачання (наприклад, ARISTON UNO, самий компактний у своєму класі). Це означає, що якщо відкритий "гарячий" кран, котел починає працювати як газова колонка (слід зауважити, що в таких системах гаряче водопостачання є пріоритетним, тобто вся потужність пальника спрямовується саме на нагрів води витрачається). Якщо точок розбору кілька або потреба в теплій воді висока, краще віддати перевагу котлу з вбудованим накопичувальним баком

У цьому випадку бак є частиною котла, його місткість складає, як правило, 40-60 л (ARISTON GENIA MAXI). Тут нагрів проводиться за рахунок проходження опалювальної води по розташованому всередині бака контуру. Очевидними перевагами таких систем є достатня компактність і можливість забезпечення досить значної кількості гарячої води (до 22 л / хв).

Якщо потрібно опалювати будинок великої площі, рекомендується використовувати одноконтурний котел. У цьому випадку, для забезпечення достатньої кількості гарячої води, доцільно застосовувати бойлери непрямого нагріву. Вони через спеціальні вводи підключаються до опалювального контуру на виході з теплогенератора і нагріваються теплоносієм, який проходить по внутрішньому контуру бака. При цьому такий бойлер може мати вбудований електричний ТЕН, який починає працювати, якщо газ тимчасово вимикається.

Водонагрівачі непрямого нагріву (бойлери) використовують не електрику, тверде паливо або газ, а тепло від інших джерел енергії, таких, як опалювальні котли. Вони мають великі розміри і без будь-яких проблем можуть забезпечити необхідний великий запас гарячої води. Електро чи газові водонагрівачі, мають прямий нагрів гарячої води. Бойлери (водонагрівачі непрямого нагрівання) для цих цілей використовують зовнішнє джерело тепла. 

Вони виробляються багатьма компаніями. Ці пристрої можуть бути горизонтальними, вертикальними і універсального здійснення. Всі мають сучасний дизайн. Бойлери призначені для економного нагріву гарячої води для квартир, будинків, офісів і промислових об'єктів. 

В електричних або газових водонагрівачах для нагріву води з використанням ТЕНа або газових пальників застосовується схема прямого нагріву. Для всіх своїх очевидних переваг може бути складною проблемою. Перевантаженість електричному ланцюзі, відсутність газу чи димоходу. Бойлер успішно дозволяє подолати ці проблеми. Потужність котлів в більшості випадків перевищує здатність електричних і газових водонагрівачів аналогічної потужності. Як джерело тепла, можливо, використовувати будь-який тип палива, центральна система опалення, і навіть установка перетворення сонячної енергії. 

Здійснення перенесення тепла при допомозі проміжного теплоносія - таких як вода або антифриз. Застосування бойлерів значно заощаджує енергію за допомогою дешевого джерела енергії (таких, як газ замість електрики). 

Нагрівачі типу бойлер підключаються до опалювального котла. Що для цього потрібно, крім самого опалювального котла? Бойлер. Власне, такий водонагрівач в даному випадку є котел, який працює тільки для приготування гарячої води, а не для опалення. Нагрівачі типу "бойлер" підключаються до опалювального котла. Принцип роботи бойлера простий: Гаряча вода надходить з котла в змійовик бойлера і, проходячи по ньому, віддає своє тепло воді, що знаходиться в бойлері. Нагрівальний елемент апарату - це керамічний в сталевому патроні змійовик, з'єднаний з опалювальним котлом через керований контур з насосом. Бойлери з'єднані з циркуляційним контуром за допомогою патрубків. Від контакту з водою із систем гарячого водопостачання, бойлер захищає гомогенне покриття емалювання. Покриття є нейтральним по відношенню до не фільтрованої і жорсткої водопровідної води. Крім того, ізоляція не містить фторо-хлоро-вуглецевих сполук. Існує і антикорозійний магнієвий анод. Мають датчики термостати і зовнішні покажчики температури води, що дозволяє використовувати ту температуру води, яка необхідна, і надійно захищає пристрій від перегріву. Водонагрівач може бути оснащений панеллю керування, що дозволяє встановити температуру води в діапазоні 40-70 ° С і вимкнути опалення в літній період. 

Водонагрівачі непрямого нагріву забезпечують споживання гарячої води в декількох точках, при цьому дозволяє не збільшувати потужність нагрівального елемента. Не залежить від тиску у водопроводі, забезпечуючи вищу швидкість нагріву, ніж електричні (бойлери) водонагрівачі. 

У виборі водонагрівача не мало важливо враховувати потужність теплової установки. На систему опалення бойлер не повинен надавати особливого впливу. В іншому випадку якщо витрата через теплообмінник, буде перевищувати 50% потоку через котел, параметри системи опалення можуть впасти, це зробить негативний вплив на клімат у приміщеннях. Через низьку потужності котла вимоги до теплоносія можуть бути не витримані, що приведе до збільшення часу нагрівання води.

Також необхідне встановлення додаткового циркуляційного насоса, для забезпечення ефективної роботи теплообмінника по контуру. У бойлері нагрів води відбувається не цілодобово, необхідно оснастити насос автоматикою.

У теплу пору використання твердопаливного або рідкопаливного котла складно, наприклад, із-за невеликого об'єму циркулюючої водою. Газові котли мають низьку інерцією і можуть використовуватися цілий рік. Це повною мірою виправдовує структуру комбінованого нагріву: використання водонагрівача, який оснащений теном і теплообмінником. Це дозволяє протягом опалювального сезону для підігріву води нагрівач-змієвик, а влітку - вбудований тен. Але вони будуть розглянуті пізніше. 



1 Сталевий резервуар з емалевим покриттям 
2 Корпус обігрівача
3 Відбір ТUV
4 Отвір для чищення і ревізії
5 Подача холодної води
6 Магнівий анод
7 Термометр
8 Циркуляція
9 Трубчатий теплобмінник (змійовик)











Зі зрозумілих причин бойлери зазвичай встановлюють поруч з котлом, під ним або над ним. Також існують бойлери, виконані в одному корпусі з опалювальним котлом. Накопичувальні водонагрівачі і бойлери можуть використовуватися для забезпечення гарячою водою кількох точок водорозбору. Якість приготування води в нагрівачі залежить від чистоти його внутрішніх поверхонь. 

Позитивні якості забезпечення гарячого водопостачання (ГВП) із застосуванням бойлерів непрямого нагріву очевидні. У порівнянні з іншими накопичувальними водонагрівачами, у бойлері непрямого нагріву вода нагріється швидше, оскільки потужність опалювального котла, в більшості випадків, перевершує потужність електричних або газових водонагрівачів. У порівнянні з проточними водонагрівачами, бойлер непрямого нагріву забезпечить вам комфортний запас гарячої води, який задовольнить потреби будь-якої, навіть дуже великий, сім'ї. 

Існують моделі об'ємом від 80 до 1000 літрів! Є моделі як вертикального, так і горизонтального виконання, вони можуть бути як навісними, так і стаціонарними підлоговими. 

Крім обсягу водонагрівача його найважливішими параметрами є:

• теплоізоляція, яка повинна забезпечити низькі втрати тепла. У бойлерах дуже низькі теплові втрати забезпечує високоефективна поліуретанова теплоізоляція товщиною від 42 до 60 мм (в залежності від моделі), 
• спосіб захисту внутрішнього бака водонагрівача від корозії. У бойлерів сталевий бак оберігає від корозії емальованна глазур, яка обпалюється в печі при температурі 850 градусів Цельсія. Крім того, в корпус бойлерів для додаткового захисту від корозії вбудований магнієвий анод. 

В асортименті фірми DRAZICE є моделі з різною площею теплообмінника (змійовика) і, відповідно, з різним часом нагріву води. Наприклад, моделі OKC з площею теплообмінника 1 кв.м. дозволяють нагріти 100 літрів води на 50 градусів Цельсія лише за 14 хвилин!

Отже, на сьогоднішній день, очевидно, що забезпечення гідного комфорту як в умовах перебоїв з гарячою водою при централізованому постачанні, так і в умовах індивідуального будівництва - завдання цілком здійсненне. Слід лише об'єктивно оцінити всі фактори і зробити зважений вибір відповідної нагрівальної техніки.


Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz