Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1277
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Жива і мертва вода

.

Живу» і «мертву» воду вперше отримав винахідник Крат, вилікувавшись з їх допомогою від аденоми і радикуліту. Ці рідини роблять за допомогою електролізу звичайної води, причому кислу воду, яка збирається у позитивно зарядженого анода, називають «мертвою», а лужну (концентрується близько негативного катода) - «живою». За описами в літературі, «жива» вода-катол - м'яка, світла, з лужним присмаком, іноді - з білим осадом; її рН = 10-11 од. «Мертва» вода аноліт-коричнювата, кислувата, з характерним запахом і рН = 4-5 од.

"Мертва вода"-аноліт має рН менше 6 і за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок і нанесенні на шкіру належить до 4 класу малонебезпечних речовин за ГОСТ 12.1.007-76 і володіє в цьому класі мінімальною токсичністю. При інгаляційному введення мертва вода з змістом оксідантов 0,02% і загальною мінералізацією 0,25 -0,35% не надає вибухової дії на органи дихання і слизові оболонки очей. При введенні всередину не надає імунотоксичної дії і підвищення рівня хромосомних аберацій в клітинах кісткового мозку і, отже, не має цитогенетичної актівнстьі. При нагріванні до 400 З біоцидної активності "мертвої води" збільшується на 30-100% (В. М. Бахір та ін, 2001). 

"Жива вода" - катол має рН більше 8. Його антибактеріальну дію діффренцірованне: бактерицидний ефект проявляється щодо ентеробактерій, стійкими до нього є ентерококи і стрептококи групи В, а відносно грамнегативних мікроорганізмів - тільки бактеріостатичних. За даними винахідників "жива вода" є розчином з посиленими електронодонорними властивостями і, потрапляючи в кров людини, посилює її електронодонорний фон на кілька десятків міллівольт. Автори наводять відомості про механізми дії католіта: прискорення процесів регенерації за рахунок стимуляції синтезу ДНК; імунокоригирующа дія; посилення детоксикаційної функції печінки; стабілізація проникності мембран клітин; нормалізація енергетичного потенціалу клітин; підвищення енергозабезпечення клітин шляхом стимуляції і максимального сполучення дихання і процесів окисного фосфорилювання.

На підставі матеріалів, опублікованих у збірки Другого і Третього Міжнародних симпозіумів «Електрохімічна активація в медицині, сільському господарстві, промисловості», монографії Прилуцького В.І. і Бахіра В.М., (1997) можна привести наступні дані про деякі властивості і лікувальну дію "живої" і "мертвої" води.

"Мертва вода" має антибактеріальну, противірусну, антимікозну, антиалергічну, протизапальну, протинабрякову, протисвербіжну і підсушуючу дію, може надавати цитотоксичну і антіметаболічну дію, не завдаючи шкоди клітинам тканин людини. Біоцидної речовини в електрохімічних активованому аноліте, не є токсичними для соматичних клітин, оскільки представлені оксідантами, подібними до тих, які продукують клітини вищих організмів (В. М. Бахір та ін, 2001). 

"Жива вода" має антиоксидантні, імуностимулюючі, детоксикуючі властивості, нормалізує метаболічні процеси (підвищення синтезу АТФ, зміна активності ферментів), стимулює регенерацію тканин (підвищує синтез ДНК і стимулює зростання і ділення клітин за рахунок збільшення масопереносу іонів і молекул через мембрани), покращує трофічні процеси і кровообіг у тканинах.

У медицині електроактівіровання розчина як аноліти, так і католіти знаходять досить широке застосування. Найбільш широко відоме застосування анолітов з метою дезінфекції та стерилізації інструментів, приміщень, апаратури, предметів догляду, шкіри і слизових оболонок і т.д., а також для лікування гнійних ран. Випробування анолітів показало, що вони при експозиції 5-10 хв для полоскання ротової порожнини знижують обсемененність мікроорганізмами порожнини рота і глотки в 25-100 разів (В. В. Торопков з співавт., 1999), що підтверджується успішним застосуванням їх для полоскання при захворюваннях зіву (Л. Г. Баженов з співавт., 1999). Використання змочених в аноліте серветок дозволяє повністю очистити ранові порожнини при вогнепальних ранах, флегмони, абсцеси, трофічних виразках, мастити, великих гнійно-некротичних ураженнях підшкірної клітковини за 3-5 днів, а подальше застосування католіта протягом 5-7 днів істотно прискорює репаративні процеси . Є також дані про високу лікувальну ефективність електроактівірованних розчинів при неспецифічних і кандидозних кольпітах, ендоцервіцитів, резидуальних уретритах, ерозії шийки матки, виразках рогівки, гнійних кератитах, інфікованих ранах шкіри вік, при корекції дисбактеріозу та імунних порушень; при лікуванні стоматитів, гінгівітів, парадонтиту; при захворюваннях шлунка, при лікуванні сальмонельозу, дизентерії, а також при лікуванні цукрового діабету, тозіллітов, гнійних отитів, жирної і сухої себореї особи, випадіння волосся, контактних аллергодерматітов, корекції зморшок. Хороший ефект виявлено при застосуванні католіта при гастритах, виразковій хворобі шлунка, геморої, дерматомікозі, екземі, аденомі передміхурової залози та хронічному простатиті, тонзиліт, бронхіт, хронічний пієлонефрит, хронічному гепатиті, вірусному гепатиті, деформуючих артрозах і т.д. (С. А. Альохін, 1997 та ін.)

Однак, фармакологічних досліджень цих розчинів, як лікарських засобів, дуже мало. Дослідження проводяться на кафедрі фармакології Воронезької медичної академії. Встановлено ряд інших лікувальних ефектів електроактівірованних водних розчинів, вивчена токсичність і тривають дослідження їх впливу на серцево-судинну систему, систему крові та кровотворення, на центральну нервову систему, на рухову сферу, сечостатеву систему і водно-сольовий обмін, систему травлення, дихання, а також при лікуванні в хірургії.

Можна також використовувати водні розчини в сільському господарстві: у тваринництві (профілактика хвороб молодняку) і рільництві (підвищення врожайності). Одним з позитивних властивостей цих розчинів є їх дешевизна і екологічність. Промисловістю вже випускаються установки для проведення електролізу в домашніх умовах ( «СТЕЛ», продуктивністю до 60 л / год, і менш продуктивні, але зручні «Есперо-1»). «Живу» і «мертву» воду почали продавати в аптеках і магазинах в бутильованному вигляді.


Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz