Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість
.


Меню сайту
Статті сайту
 Коротко про опалення
 Порівняння типів опалення
 Що потрібно знати про опалення, починаючи будівництво будинку?
 Нормативи котельні (паливної)
 Як правильно вибрати котел для заміського будинку?
 Які труби краще для опалення металопластикові чи поліпропіленові?
 Чим підроблені кульові крани відрізняються від фірмових? Чи можна самому визначити підробку?
 Опалення. Питання - відповідь
 Яким типам труб краще віддати перевагу?
 Свердловина чи колодязь? Все "за" і "проти"  
 Вода нас погубить!
 Що треба знати щоб насос не підкачав?
 Використання дощової води
 Поміркуємо про каналізацію
 Автономна каналізація
Наше опитування
Альтернатива газу. Який котел Ви хотіли би установити у заміському будинку?
Всього відповідей: 1278
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Lviv TOP

Львів - Бізнес портал Львова.
каталог сайтов украины

Зовнішня каналізація

.

З розмови на виставці 10 років тому:
- Скажіть, а що це таке?
- Пластмасові труби для систем холодного і гарячого водопостачання та опалення ...
- Невже це трубочки витримають гарячу воду? ...

10 років тому багатьом людям дивним здавалася відповідь, а сьогодні дивно виглядає питання. Ми всі вже настільки звикли до нових систем трубопроводів з пластмаси, хоча пройшло так мало часу після початку їхньої експлуатації. Але науково-технічний прогрес набирає все більше прискорення й впровадження нових технологій із застосуванням новітніх матеріалів уже не дивує нікого. 

Сьогодні є багато інформації із застосування пластмасових трубопроводів різних видів для внутрішніх інженерних систем, у тому числі для систем каналізації. Але що можуть запропонувати нам виробники пластикових труб для комплектації зовнішніх трубопроводів?

В даний час при спорудженні зовнішніх трубопроводів поширене застосування поліетилену ПЕ (для холодного водопостачання) і полівінілхлориду ПВХ (для каналізації).

До останнього часу застосування поліпропілену РР для систем зовнішньої каналізації було економічно недоцільно через велику витрати матеріалу, тому що основною вимогою при застосуванні пластмасових труб для систем зовнішньої каналізації є необхідне значення кільцевої жорсткості.

Головний недолік пластмасових труб у порівнянні з металевими і бетонними - їхня нездатність сприймати більші горизонтальні навантаження. Це дуже обмежувало область застосування пластмасових трубопроводів, тому що при безнапірної системі велике значення має ухил трубопроводу, в результаті чого на протяжних ділянках відбувається велике заглиблення траси. До всього іншого, при проходженні трубопроводів через дороги й навантажені ділянки необхідно прокладати їх у кожухах або спеціальних гільзах, що призводить до подорожчання робіт, особливо при укладанні трубопроводів у межах міста.


Раніше цю проблему вирішували шляхом збільшення товщини стінок труб, що вело до подорожчання матеріалів. Але за останні роки дуже цікавою є розробка системи трубопроводів з поліпропілену з профільованою подвійною стінкою.

Нещодавно на російському ринку з'явилися подібні системи трубопроводів під маркою POLYTRON К2-КАN. Труби POLYTRON К2-КАN виробляються шляхом безперервної коекструзівной штампування. Цей процес протікає в такий спосіб: дві незалежні одноулітковие системи формують у площині поліпропіленовий гранулат (двох різних квітів, але з однаковими властивостями), що подається на голівку, що одночасно формує їх по загальній осі, і в такий спосіб моделюються дві труби.

Внутрішня труба має гладку стінку, а зовнішня труба - гофровану, сформовану спеціальним відтягують пристроєм. Обидві ці труби з'єднуються між собою в процесі формування методом дожіма, створюючи в місцях з'єднання двошарову, добре проварену стінку (з'єднання відбувається на молекулярному рівні, забезпечуючи монолітну конструкцію).

Зовнішній шар труби має оранжево-коричневий колір, а внутрішній - світло-сірий.

Новим у конструкції є те, що, що зовнішня стінка має на верхівці низького широкого ребра додаткові посилення гребеня, які сприймають зосереджені крапкові навантаження безпосередньо на зовнішню стінку труби, деформуючи її, але не допускаючи при цьому деформації внутрішньої стінки.


Завдяки такій конструкції стінки при невеликій вазі труби можна забезпечити її більшу периметральних міцність (кільцевий твердість дорівнює SN = 8 kN / м 2, що відповідає трубам важкого типу), що дозволяє використовувати ці труби для прокладки в місцях з підвищеним навантаженням. Тобто застосовувати для будівництва каналізаційних мереж, покладених на глибині від 0,8 м до 8 м на ділянках без навантажень, а також під дорогами з максимальним динамічним навантаженням 11,5 тонн на вісь транспортного засобу.

Необхідно, особливо при великих навантаженнях, правильно робити з обсипання трубопроводу й правильного її ущільнення, щоб не з'явилася можливість надмірної деформації трубопроводу. 

У цілому енергетичні витрати й кількість використовуваної сировини при виробництві труб з профільованою стінкою приблизно на 40-50% менше в порівнянні з виробництвом труб з гладкою стінкою, що значно зменшує їх вартість.

При виробництві профільованих труб POLYTRON К2-КАN використовують блоковий кополімер поліпропілену (PP-в). Поліпропілен в порівнянні з поліетиленом більш легкий, має більшу міцність на розтягання, більшу термічну стійкість і не схильний до корозії напруг. Діапазон робочих температур у поліпропілену - від -20 ° С до 110 ° С, що допускає монтаж трубопроводів при негативних температурах і його експлуатацію при підвищених позитивних температурах.

До того ж поліпропілен характеризується більшою ударною стійкістю в порівнянні з поліетиленом і ПВХ, тому труби значно краще переносять важкі умови транспортування та монтажу.


При негативних температурах матеріали із ПВХ стають дуже тендітними, в результаті чого з'являється великий відсоток браку через сколів на виробах. Мікротріщини, які з'являються при зберіганні й монтажі, у процесі експлуатації трубопроводів сприяють інфільтрації транспортується жидкости.

Ще одна позитивна якість поліпропілену - цей матеріал, так само як і поліетилен, характеризується більшою стійкістю на стиранність серед матеріалів, застосовуваних для виробництва каналізаційних труб (бетон, чавун). Це дуже важливо, тому що каналізаційні стоки містять великий відсоток зважених твердих частинок.

Поліпропілен дуже легкий матеріал, завдяки чому ведеться монтаж швидко, без застосування важкого устаткування. А розрахунковий термін служби трубопроводів POLYTRON К2-КАN складає близько 100 років.

Поліпропілен має більшу хімічну стійкість, що дозволяє застосовувати труби РР не тільки для будівництва мереж санітарно-технічного, промислового, зливового і загального призначення, але так само і для промислових трубопроводів, які можуть укладатися в грунтах, забруднених хімічними речовинами (наприклад звалища, сховища промислових відходів, при розробці нафтових і газових родовищ).

Тобто поліпропілен - це матеріал, сукупні властивості якого забезпечують кращі якості каналізаційних труб, що пояснює динамічний ріст застосування поліпропілену для виробництва систем каналізації.

Труби POLYTRON К2-КАN приблизно в 3 рази легше, ніж труби з ПВХ або ПЕ з гладкою стінкою, в 15 разів легше, ніж керамічні, і в 20 разів легше бетонних. Тому монтаж систем POLYTRON К2-КАN припускає зниження трудомісткості робіт приблизно на 20-30% в порівнянні з аналогічними системами з інших матеріалів.

Ще одна перевага труб POLYTRON К2-КАN: вони мають номінальний розмір (DN), який фактично є внутрішнім діаметром труби (DN = ID). Це означає, що зазначений виробником номінальний розмір є розміром трубопроводу в світлі й дозволяє проектувальникам застосовувати його для гідравлічних розрахунків.


Звичайно в подібних системах номінальний розмір є зовнішнім діаметром (DN = OD), що при однаковому розмірі труб фактично зменшує її прохідний перетин. Тобто труби POLYTRON К2-КАN при однаковому діаметрі мають значно більший внутрішній перетин у порівнянні з аналогічними трубами.

Коефіцієнт шорсткості стінок при прокладці зовнішніх систем безнапірної каналізації є одним з основних показників, тому що він дозволяє прокладати трубопроводи з меншим ухилом, дотримуючи мінімальну швидкість самоочищення. Відносна величина коефіцієнта шорсткості труб POLYTRON К2-КАN до = 0,00011 мм.

Можна стверджувати, що при таких гладких стінках ухили будуть мінімальні. Цьому також сприяє система розтрубних фасонних деталей, що володіють мінімальним гідравлічним опором. Крім того, зменшується кількість необхідних контрольних і ревізійних колодязів, призначених для обслуговування систем.

Можливість укладання трубопроводів з меншими ухилами, а значить на менших глибинах, впливає на вартість будівництва, тому що обсяги грабарств різко зменшуються. Це особливо актуально при роботі з важкими грунтами, коли вибір між будівництвом насосної станції і системою самопливній каналізації відчутно позначається на вартості будівництва.

Труби К2-КАН поставляються довжиною 6м і з'єднуються один з одним за допомогою фітингів. Кожна труба на одному кінці укомплектована двухраструбной муфтою з кільцем ущільнювача, а на іншому кінці труби - другим кільцем ущільнювача, що полегшує монтаж. Більша довжина труби практично зводить до нуля відходи при монтажі.

Труби нарізаються за допомогою звичайної пилки по місцю монтажу. Наявність фитингов різного виду й переходів на гладкі труби з різних матеріалів робить монтаж швидким і надійним.

Система розмірів труб і фасонних виробів К2-КАN розроблений так, що з'єднання з кільцями ущільнювачів забезпечують герметичність при додатковому тиску 0,5 бара. Практично не відбуваються випадки ексфільтраціі стоків у грунт, або інфільтрації грунтових вод у трубопровід. На герметичність мережі не впливають вигини трубопроводів під впливом тиску грунту, якщо вони відбуваються в межах до 10% вигину внутрішнього діаметра. Так само вважається, що розтруби фітингів компенсують до 30% деформації, що виникає в результаті змін температур.

Таким чином, система трубопроводів є надійною, довговічною і екологічної одночасно.


Форма входу
Пошук
Відео сайту
•  Порівняння води: водопровід і зворотний осмос
•  Обладнання для очищення води
•  Як запобігти потоп у квартирі
•  Прокладка труб і каналізації
•  Установка душової кабіни
•  Установка біде
•  Установка раковини
•  Установка унітаза
•  Багатоступеневі насоси 4 MQ 03
•  Супер автономний обігрів - 10 $/місяць
•  Пайка мідних водопровідних труб
•  Монтаж трубопроводів з поліпропілена
•  Металопластикові труби
•  Монтаж каналізації
•  Монтаж радіаторів опалення
•  Монтаж теплої підлоги
•  Як вибрати газовий котел
•  Газові котли Daewoo
•  Газовий водонагрівач
•  Вибір накопичувального водонагрівача
•  Характеристики бойлерів
•  Монтаж водонагрівача
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Погода
Погода
Курси
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz